"COQUETTE" İle Her Gün Aynı Aşk ve İstekle Lezzetler Üretiyorlar

2005 yılında Elcin Işık Onaran'nin eşiyle beraber Sultanbeyli'de kurduğu Coquette Pasta Atölyesi, 14 yıldır gıda sektöründe bulunmakta ve müşterilerine cheesecake üretimi konusunda hizmet vermeye devam ediyor.

08.05.2019 17:45 | Son Güncelleme: 08.05.2019 17:45sponsorlu içerik

"CHEESECAKE'İN HER ÇEŞİDİNİ BİZDEN ALABİLİRSİNİZ."

Coquette Pasta Atölyesi firma sahibiElçin Işık Onaran "Biz ağırlıklı olarak cheesecake üreticisiyiz. Chesecake'in her çeşidini bizden alabilirsiniz. Bunların içerisinde yeni ürünlerimiz, kavanozda cheesecake lerimiz de var. Onun haricinde kafe ve restaurantlara dilim halinde cheesecake satıyoruz. Market gruplarına paketli ürünlerimiz var. Onun dışında sadece pasta yapıyoruz. Unlu ve tuzlu mamüllere girmiyoruz. Bizim uzmanlık alanımız bu diyoruz ve bu yönde de ilerlemeyi tercih ettik." diye konuştu.

"MÜŞTERİLERİMİZE ÇOK KIYMET VERİYORUZ."

Onaran "Biz müşterilerimize çok kıymet veriyoruz. En çok tercih sebebimiz budur diye düşünüyorum. Kullandığımız malzemeler iyi kalitede. Piyasada bulabildiğimiz en iyi ürün ile en iyi şekilde üretmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

"EV KADINLARI İLE ÇALIŞIYORUZ."

Elçin Işık Onaran "Çok fazla ev kadını ile çalışıyoruz. Ev kadınlarının daha titiz ve temiz çalıştığına inanıyoruz. Daha hijyenik çalıştıklarını düşünüyoruz. Çünkü çocuklarına yemek yapar gibi yapıyorlar. Evde nasıl davranıyorsa bizde de aynı şekilde davranıyorlar. Ama bir kere bir farklılık yaratıyor diye düşünüyorum firmamız adına." diye konuşmalarına devam etti.


İşte İşimiz, Ekonomi


26.01.2020 20:02:51