28.08.2017 11:17

Çorlu'da Aydoff Zaferi

Çorlu

Farklı bölgelerden 8 ayrı takım ve 16 araçla mücadele eden 32 sporcu, 2 gün boyunca zorlu parkurda birbirlerine üstünlük sağlamak için mücadele etti.

2017 Türkiye Trial Şampiyonası 4. ayağı, 26-27 Ağustos tarihlerinde Çorlu Belediyesi katkılarıyla kısa adı TRAKOFF olan Trakya Offroad Kulübü tarafından Şahbaz'da yer alan TRAKOFF offroad pistinde düzenlendi.

İki gün boyunca büyük çekişmeye sahne olan organizasyonda Fuat Bilgin- Mehmet Emir ve Seda Özkutlu-Şahhaydar Argaç ekiplerinden oluşan Aydoff Trial Team birinciliği elde ederken, Adnan Ofluoğlu-Şenol Coşkun ve Oğuz Kaan Öztürk- Gökhan Yalçın ekiplerinden oluşan AVC Team Osmanlı Offroad ikinci sırada yer aldı. Ender Altuntaş- Mehmet Özdemir ve Ersin Yıldız-Yasin Yıldız ekiplerinden oluşan Temesist Offroad Team'in üçüncü sırada yer aldığı yarış izleyicilerden de büyük ilgi gördü.

2017 Türkiye Trial Şampiyonası, 30 Eylül-01 Ekim tarihlerinde Beykoz Offroad Kulübü kulübü organizasyonu ile İstanbul 'da düzenlenecek 5.ayak yarışları ile devam edecek…

Kaynak: Bültenler
Kaan Öztürk , Trakya Bölgesi , Türkiye , Çorlu , Güncel