86 yaşındaki adam, ihtiyaçlarını karşılayan polislerden kendisine eş bulmasını istedi: Yalnızım yalnız

Çorum'da yaşayan 86 yaşındaki adam, sokağa çıkma yasağı nedeniyle ihtiyaçlarını karşılayan polis ekiplerinden kendisini evlendirmelerini istedi. 86 yaşındaki adam, "70 yaşında olsa da olur. Yalnızım, yalnız" dedi.

27.03.2020 17:03 | Son Güncelleme: 28.03.2020 10:37

Çorum'da, 155 polis hattını arayan Celal Fakı (86), biten ilaçları için sipariş verdi. Fakı, eczaneden aldıkları ilaçlarını getiren polis ekiplerinden kendisini evlendirmeleri için yardım istedi.

Bahçelievler Mahallesi Şenyurt Sokak'ta tek başına yaşayan Celal Fakı, biten ilaçları için aradığı 155 polis hattından yardım istedi. Polis ekipleri eczaneden aldığı ilaçları Fakı'ya evinde teslim etti. Bu sırada Fakı ile polisler arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

"BENİ EVLENDİRİN, YALNIZIM YALNIZ"

Polis ekiplerinden kendisini evlendirmeleri için yardım isteyen Fakı, "Beni evlendirin, yalnızım yalnız, 70 yaşında bir kadınla da evlendirseniz olur? dedi. Fakı'nın isteği karşısında gülümseyen polisler, "Celal amca evlendirme işine girmeyelim, böyle ara sıra seni ziyaret edelim ve ihtiyaçlarını karşılayalım" diye cevap verdi. Celal Fakı, polislere dua etti.

86 yaşındaki adam, ihtiyaçlarını karşılayan polislerden kendisine eş bulmasını istedi: Yalnızım yalnız

Kaynak: DHA

Etiketler: Polis, Güncel, Haber

İlgili Haberler

Haberler››Güncel››86 yaşındaki adam, ihtiyaçlarını karşılayan polislerden kendisine eş bulmasını istedi: Yalnızım yalnız - Haberler