10 Ağustos 2018, 16:54

Creed Iı Filmi

Creed Iı Filmi

Creed II filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Creed II filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

2015 yılında yapılan Creed: Efsanenin Doğuşu filminin devam halkasında genç bir boksörü mücadelesi anlatılmaktadır.

Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

Rocky Balboa'ya bir kez daha Sylvester Stallone'un hayat verdiği devam halkasında, genç boksör Adonis Creed'i ise Michael B. Jordan canlandırıyor. Rocky evreninin ikonik kötü adamı Rus boksör Ivan Drago'nun da serinin hayranlarının karşısına çıktığı yapımda, Dolph Lundgren'in canlandırdığı Drago'un oğlu Viktor'u ise Romen boksör Florian “Big Nasty” Munteanu canlandırıyor. Filmin kadrosunda, Adonis'in aşık olduğu Bianca rolünde ise, 'Thor: Ragnarok' ile yıldızı parlayan Tessa Thompson da yer alıyor.


Yönetmen: Steven Caple Jr.
Senaryo: Sylvester Stallone
Oyuncular: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Wood Harris, Russell Hornsby, Phylicia Rashad , Michael Buffer, Andre Ward, Myles Humphus, Kristina Aponte, Ivo Nandi, Zack Beyer, Jacob 'Stitch' Duran, Roy Jones Jr., Darin Ferraro, Noelle Loizos, Peter Georgo Georgopoulos, Nekoda Phillips, Marko Caka, Brian Gallagher, Christopher Mann, Matt Jacobs, Kristoffe Brodeur, John DiRenzo, Charles W Harris III, Jon Madray, Alexander Emmert, John Mitchell
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Creed II
Yapımcı Firma: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey
Vizyon Tarihi: 11.01.2019

Creed II Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Sinema
Kaynak: InterSinema.com