Çukur'da hamilelik bilmecesi çözülüyor! 88. bölüm fragmanı yayınlandı

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen 88. bölüm tanıtımı yayınlandı. Yeni bölümde Yamaç, Nehir'in hamile olduğunu öğreniyor.

14.02.2020 22:30 | Son Güncelleme: 14.02.2020 22:48

'un yeni bölümünde; Yamaç, Cumali'den sıkı bir ağabey dayağı yiyor. Dövüş sahneleri heyecanı yükseltirken Emmi'ye ne olduğu merak uyandırıyor. Mahsun'un Yamaç'ın yardımına koştuğu anlar dikkat çekerken, Nehir'in hamile olduğunu öğrenen Yamaç şoke oluyor. Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntülerini izleyebilirsiniz.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Çukur geçtiğimiz Pazartesi akşamı 3. sezonun 20. bölümüyle ekrana geldi. Çağatay'ın keyifle Çukur'a yapılan baskını izlediği bölümde, Çağatay'ın yaptıklarından sadece Koçovalı erkekler değil, Koçovalı kadınlar da etkilendi. Yamaç ve Vartolu'nun Mahsun'u kurtardığını öğrenen Çağatay, Yamaç'ın hayatına karşılık para ödülü koydu. Yamaç'ı öldürmeyi başaran kişiye yüklüce bir para vereceğini söyleyen Çağatay, bu işi uzaktan çözmeye karar verdi. Baskınla birlikte Selim, Cumali ve Akın etkisiz hale gelince Çukur'u korumak Vartolu'ya düştü.

Çukur'da hamilelik bilmecesi çözülüyor! 88. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur, Magazin


HABER YORUMLARI (5)
METİN:çukur bitti artık uzatmaları oynuyor bu sene hiç başlamasydı daha iyiydi son zamanlarda sıktı artık
DERMAN:bence ramo buna bin basar bu çukur iyice cıvıttı şuanda en iyi dizi ramo değilse bende bişey bilmiyorum
PATTORONİ:Ben dikkatliyimdir çocuk benden değil.
ATİLLA:ablamız kimden hamile kalmış :D:D:D soruya bAK YA SORUYA BAK HİZAYA GEL
AVNİ:galiba aşık olduma la ben.
22.02.2020 07:33:15