Çukur Dizisi Sezon Finalinde Hayranlarıyla Buluşuyor

11 Haziran Pazartesi günü ekrana gelecek olan Çukur dizisi, sezon finalinde oyuncularla birlikte Haliç Kongre Merkezi'nde seyircili gösterim yapacak.

24.05.2018 11:40 | Son Güncelleme: 24.05.2018 11:40

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil ve Ercan Kesal'ın rol aldığı, Show TV`de yayınlanan Ay Yapım imzalı 'un sezon finali, 11 Haziran'da Kongre Merkezi'nde yapılacak.

DİZİ MÜZİKLERİNİ YAPAN SANATÇILAR SAHNE ALACAK

Tohum Otizm Vakfı yararına düzenlenecek 'Çukur Otizmin Farkında' gecesinde, izleyiciler dizinin finalini oyuncularla seyredecek. Etkinlikte ayrıca 'Çukur'un müziklerine imza atan Toygar Işıklı, Allame, Cem Adrian, Eypio ve Gazapizm gibi isimler de sahne alacak.

ÇUKUR`DAN UNUTULMAZ SEZON FİNALİ

Başladığı günden bu yana her hafta en çok konuşulan yapım olan 'Çukur', unutulmaz bir sezon finaline imza atmaya hazırlanıyor. "Çukur Otizmin Farkında" sloganıyla otizm konusunda farkındalığın artmasına destek olan dizi, bu hedefini 11 Haziran Pazartesi akşamı gerçekleşecek büyük sezon finali gecesi ile bir adım ileri taşıyacak. Bu büyük gecenin biletleri ise Biletix`te satışa sunuldu. Biletlerin fiyatları ise 100 ile 300 TL arasında değişiyor.

Çukur Dizisi Sezon Finalinde Hayranlarıyla Buluşuyor

Haliç, Çukur, Magazin


HABER YORUMLARI
28.02.2020 09:56:34