Haber, Son Dakika, Haberler

Cuma ve Cumartesi Geceleri Açık Havada Sinema Keyfi

Bu yıl 3. kez gerçekleştirilen Açık Hava Sinema Günleri'nde bu haftanın konuğu Hükümet Kadın ve Eyvah Eyvah 2 filmleri olacak.

16.08.2017 12:18 | Son Güncelleme: 16.08.2017 12:18
Cuma ve Cumartesi Geceleri Açık Havada Sinema Keyfi

2 hafta önce Eyvah Eyvah filmi ile başlayan Hokkabaz, Düğün Dernek ve Görümce filmleri ile Tekirdağlıların büyük beğenisini kazanan 3. Açık Hava Sinema Günleri'nde komedi rüzgarı Süleymanpaşa sahilinde esmeye devam edecek.

CUMA GECESİNİN KONUĞU "HÜKÜMET KADIN" OLACAK

Her cuma ve cumartesi akşamı saat 21.00'de Mutlukent Sahil Çay Bahçesi yanında gerçekleştirilen Açık Hava Sinema Günleri'nde 18 Ağustos Cuma gününün konuğu yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı "Hükümet Kadın" olacak.

Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Mahir İpek, Gülhan Tekin, Burcu Gönder, Ercan Kesal, Nazmi Kırık ve Cezmi Baskın gibi ünlü isimlerin rol aldığı filmde sekiz çocuk annesi, okuma yazma bilmeyen ve politikayla ilgilenmeyen Midyatlı bir kadının belediye başkanı olan kocasının ani ölümü sonrası belediye başkanı olması ile başına gelenler hem komik hem de duygusal olaylar ile seyircinin beğenisine sunulacak.

CUMARTESİ GECESİ "EYVAH EYVAH 2" İLE KAHKAHA GECESİNE DÖNECEK

2 hafta önce ilk filmi yayınlanan başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın paylaştığı Salih Kalyon gibi usta oyucularında yer aldığı Hakan Algül'ün yönettiği ve tüm zamanların en çok izlenen 10 Türk filmi arasına giren "Eyvah Eyvah 2" 19 Ağustos Cumartesi gecesi Süleymanpaşa seyircisi ile buluşacak.

Çanakkale'nin Geyikli kasabasında geçen hikayede ilk filmin ardından kasabasına dönen Hüseyin (Ata Demirer)'in babasını bulmasının ardından aile içinde yaşadığı adaptasyon sorunu, aşkı Müjgan'a kavuşması ve Müjgan'ın ailesi ile yaşadığı sorunlar eğlenceli bir dille anlatılırken seyircisine ilk filmde olduğu gibi bolca kahkaha attıracak.

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››Cuma ve Cumartesi Geceleri Açık Havada Sinema Keyfi - Haberler