20 Mart 2017, 12:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İsteğiyle Dursun Özbek'le Aziz Yıldırım Tokalaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Futbol Zirvesi'nde Dursun Özbek ile Aziz Yıldırım'ın tokalaşmasını istedi, ikili Erdoğan'ı kırmadı.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın  Futbol Zirvesi'ndeki fotoğraf çekimi sırasında, futbol kulübü başkanlarıyla samimi görüntüleri ilgi çekti.

Kulüpler Birliği Vakfı tarafından  İstanbul'da ikincisi düzenlenen  Futbol Zirvesi'ne katılan  Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşma sonrası kulüp başkanlarıyla sahnede bir araya geldi. Erdoğan futbol kulübü başkanlarıyla renkli görüntüler verdi.

İKİ BAŞKAN EL SIKIŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kulüp başkanlarıyla sahnede yer aldığı sırada  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım ile  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i yanına çağırdı. İki başkan Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.SAMİMİ GÖRÜNTÜLER DİKKAT ÇEKTİ

Kulüp başkanlarıyla toplu fotoğraf çektiren Erdoğan'ın bu sırada  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım'la yaşadığı diyaloglar ile samimi görüntüler dikkat çekti.
ERDOĞAN, BAŞKANLARLA SOHBET ETTİ

Fotoğraf çekimi sırasında Yıldırım'ın koluna giren Erdoğan'ın başkanlarla bir süre sohbet ettiği görüldü.
Fotoğrafta,  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım,  Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,  Beşiktaş Başkanı  Fikret Orman,  TFF Başkanı  Yıldırım Demirören ve İtalyan futbolcu  Christian Vieri de yer aldı.

İşte günde damga vuran diğer kareler20 Mart 2017 Pazartesi 12:06