Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında Gözyaşını Tutamadı

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında gözyaşını tutamadıGAZİANTEP - Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını cep telefonu ile kaydeden bir kadın, gözyaşlarına boğuldu 29 Ekim Cumhuriyet Bayram'nın 95 yıl dönümü Gaziantep'in İslahiye ilçesinde de coşkuyla kutlandı.

29.10.2018 15:51 | Son Güncelleme: 29.10.2018 15:51
Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında gözyaşını tutamadı

GAZİANTEP - Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını cep telefonu ile kaydeden bir kadın, gözyaşlarına boğuldu
29 Ekim Cumhuriyet Bayram'nın 95 yıl dönümü Gaziantep'in İslahiye ilçesinde de coşkuyla kutlandı. İlçede bulunan Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenklerin konulması ile başlayan programa, Gaziantep Vali Yardımcısı ve İslahiye Kaymakam Vekili Cengiz Ayhan, 106 .Topçu Alay ve Garnizon Komutanı Topçu Albay Ömer Şahin Selvi, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ile vatandaşlar katıldı.
Kutlamalarda, Ayhan'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardında öğrenciler tarafından şiirler okundu. İslahiye Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerinin "Cumhuriyeti böyle kurduk" adlı gösterinin ardından program halk oyunları ile devam etti. Kutlamalar 29 Ekim Cumhuriyet Koşusu'nda dereceye girenlere ödülleri verilmesi ile sona erdi.
Gözyaşlarına boğuldu
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını izleyen bir kadın ise renkli görüntülerin yaşandığı kutlamaları hem cep telefonu ile kaydetti, hem de göz yaşlarına boğuldu. Gösteriler esnasında duygulandığı görülen kadın, atlatılan darbelere rağmen dimdik Cumhuriyeti kutlamanın sevincini yaşadığını söyledi.
Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında Gözyaşını Tutamadı

Genel

Kaynak: İHA


25.02.2020 22:15:56