Cüneyt Arkın, Türkiye'yi tehdit eden Donald Trump'a ateş püskürdü: Sen bizi ne sandın ulan!

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Cüneyt Arkın, Donald Trump'ın Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim." tehdidine çektiği videoda "Sen bizi ne sandın ulan!" diyerek tepki gösterdi.

08.10.2019 15:47

ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyinde planladığı olası operasyona ilişkin Twitter'dan "Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim." diye tehdit etmişti. Türkiye'nin sınırları aşması halinde de ekonomik yaptırım uygulayacağını açıklamıştı.

Donald Trump'ın bu tehdidine sessiz kalamayan Cüneyt Arkın, bir video yayınlayarak "Sen bizi o zenciler mi sandın. Nice ülkelerin servetlerini alçakça ele geçirdin." dedi

"NİCE ÜLKELERİN SERVETLERİNİ ALÇAKÇA ELE GEÇİRDİN"

Trump'ın Türkiye hakkındaki açıklamasından dolayı bir sosyal medya hesaplarından bir video yayınlayan Cüneyt Arkın, şöyle konuştu: "Eyy Amerika! Sen bizi ne sandın ulan. Senin patronun olduğun o dünyanın en zengin, en güçlü devletlerini, ayağında çarık bile yokken bu kadar yoksulluk içinde yenip denize döktük. Unuttun mu? Unutmazsın tabii. Sen bu ayıpla yaşıyorsun. Ey Amerika sen vatanlarını zapt eden, topraklarını ele geçiren, yaşlı, kadın demeden katleden Amerika.. Sen bizi o zenciler mi sandın. Nice ülkelerin servetlerini alçakça ele geçirdin. Eyy Amerika sen demokrasi düşmanısın. Nerede bir faşist-dikta varsa sen onun koruyucususun."

Cüneyt Arkın, Türkiye'yi tehdit eden Donald Trump'a ateş püskürdü: Sen bizi ne sandın ulan!

Amerika Birleşik Devletleri, Cüneyt Arkın, Donald Trump, Türkiye, Magazin, Güncel

YORUMLAR (3)
ADINIZI YAZIN:helal.
KUZEYİN UŞAĞI:CÜNEYT ARKIN TÜRK SİNEMA VE SEYİRCİSİNİN TARTIŞILMAZ EN BÜYÜK AKTÖRÜ VE JÖNÜDÜR. GÖNÜLLERDE TAHT KURMUŞTUR. YERİ DOLMADI. ZATEN DOLMAZ DA. NE BÜYÜK İNSANDIR Kİ. KENDİSİ. İNSAN HAZİNESİ. . BİR VATANSEVER. . MİLLİYETÇİ. . VATANINI MİLLETİNİ BAYRAĞINI ASKERİNİ SEVEN. KOCA YÜREKLİ YIKILMAYAN ADAMDIR. . ALLAH UZUN SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN. . ŞİMDİKİ AK MURAT.
YETTİM MALKOÇOĞLU YETTİM:CÜNEYT ARKIN EFSANEDİR. ADAMIN HASIDIR.
21.10.2019 10:53:43