CZN Burak, Instagram'ın resmi hesabından paylaşılan ilk Türk oldu

Instagram, 340 milyon takipçisinin bulunduğu resmi hesabından çektiği yemek videolarıyla tanınan CZN Burak lakaplı Burak Özdemir'in videosunu paylaştı. Özdemir, Instagram'ın paylaştığı ilk Türk oldu.

28.03.2020 15:01 | Son Güncelleme: 28.03.2020 15:29
Yorumlar (13)
MAHMUT AKKOYUN: hamdolsun bu tarz müslüman, yerli ve milli zatların yurtdışında tanınması bizi gururlandırıyor. son 20 sene içinde ülkemiz çok yol katetti, czn buraktan isteğimiz mcdonalds gibi tüm dünyaya yayılıp, yeri ve milli mutfağımızı yabancılara tanıtması.
FATİH: Daha önce Nusret ile ilgili paylaşımda bulundu instagram. İlk Czn değil yani.
MEHMET: bu çocuğun takipçisinin yarısı bile yok nusrette nusret inişe geçti bu çıkışta
0 3
RECEP: Biri işin gücün reklam demiş, ne farkeder ki adam onca masraf yapıp birşeyler üretiyor ve bunları bedelsiz dağıtıyor. Çalmıyor çırpmıyor, reklamsa seyretme kardeşim. Adam işini yapıyor, sevabını Allah bilir. Allah razı olsun adam yapıyor, sen de yap.
ABUZER: Sevimli oğlan
DERYA DENİZ: Aldigi parayida aldigi ilgiyide helali ile hak eden nadir insanlardan cani gonulden destekliyorum cekemeyen catlasin
KASIMPAŞALI: İŞİN GÜCÜN REKLAM
SONDURAK: Birileri bişey yapmış çekemeyenler reklam demiş. Birilerine örnek olur da başkalarıda belki yardım eder. Sende yardım et paylaş reklamın olsun.
0 3
AĞASARLI: Haydi sen de yap böyle bir reklam.
0 3
KARAGÜMRÜK: Git birine iki kilo bulgur bağışla sonra çekiştir adamı
0 2
DÜZELTMECİ: gerçekler rumuzlu kardeş, rekalmı değilde reklamı olur belki he ne dersin ? skslsşkldkl
2 1
NAZAR ETME NE OLUR ÇALIŞ SENİN DE OLUR: bir kez olsun başarıyı kıskanmayın be, başarılı insanları kıskanan tipler çok acizler. .
GERÇEKLER: adam reklam da olsa hayır yapıyor siz kasımpaşalılar böylesiniz anca laf icraat yok siz de yardım yapın sizin de rekalmınız olsun. . .