Dünyanın En Kısa Evliliği 3 Dakika Sürdü! Boşanma Sebepleri 'Pes' Dedirtti

Kuveyt'te yeni evlenen çift, damadın yere düşen geline "salak" diyerek alay etmesi nedeniyle 3 dakika sonra boşanma kararı aldı. En hızlı boşanma davası olarak tarihe geçen olay, sosyal medyada gündem oldu.

07.02.2019 16:28 | Son Güncelleme: 07.02.2019 17:55

Kuveyt'te 3 dakika önce evlenen kadın, evlendikleri binadan çıkar çıkmaz boşanmak istedi. Gelinin isteği, ülkenin en hızlı boşanma davası olarak tarihe geçti.

The Sun'daki habere göre; yeni evlenen çift nikahlarının kıyıldığı mahkeme salonundan çıkarken, gelinin ayağı takıldı ve düştü. Bunun üzerine damadın yeni gelinle "salak" diyerek alay etmesi, genç kadını çıldırttı.

GELİN HEMEN MAHKEMEYE BAŞVURUP AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Boşanmak için hemen mahkemeye başvuran kadın, damadın bu tavrının kabul edilemez olduğunu ve ayrılmak istediğini hakime belirtti.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Kadın sosyal medyayı adeta salladı ve birçok kullanıcıdan destek mesajları aldı. Konuyla ilgili yorum yapan bir kullanıcı, "Eğer daha baştan böyle davranıyorsa, onu terk etmek en iyisidir" diye yazdı.

Başka bir kullanıcı, "Saygısı olmayan evlilik, baştan başarısız bir evliliktir" yorumunda bulundu.

Dünyanın En Kısa Evliliği 3 Dakika Sürdü! Boşanma Sebepleri ’Pes’ Dedirtti
Yorumlar (185)
UGUR: Doğru karar
ŞAZİMENT: Aferin kiz al şimdi nafakani ömür boyu enayi parasini ye ye dur.. Çalışmak yok yorulmak yok para veren enayi var ne de olsa miss..
GÜL: Ebet demeden önce dünsünmek gerek yoksa böylelere bir de hokjali para cezasi gerek
Haberler››Dünya››Dünyanın En Kısa Evliliği 3 Dakika Sürdü! Boşanma Sebepleri 'Pes' Dedirtti - Haberler