Danla Bilic'ten "Survivor'a katılmayı düşünür müsünüz?" sorusuna gülümseten yanıt: Ben hiç koşamam ki

Çektiği makyaj videolarıyla geniş bir takipçi kitlesine ulaşan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, "Survivor yarışmasına katılmayı düşünür müsünüz?" sorusuna gülümseten bir yanıt verdi. Danla, "İzlerken düşündüm ama ben hiç koşamam ki" açıklamasında bulundu.

07.07.2020 16:50 | Son Güncelleme: 07.07.2020 17:34

Youtube kanalında yayınladığı makyaj videolarıyla kısa sürede geniş bir takipçi kitlesine sahip olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde Zorlu Alışveriş Merkezi'nde alışveriş yaparken görüntülendi. Kısa süre mağazaları dolaşan ünlü isim, daha sonra magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

SURVİVOR'A KATILMAYI DÜŞÜNÜYOR MU?

Survivor yarışmasını yakından takip eden başarılı fenomen, bir muhabirin, "Yarışmaya katılmayı düşünür müsünüz?" sorusuna gülümseyerek, "İzlerken düşündüm ama ben hiç koşamam ki, hiç beceremem koşmayı" şeklinde yanıt verdi.

Danla Bilic'ten 'Survivor'a katılmayı düşünür müsünüz?' sorusuna gülümseten yanıt: Ben hiç koşamam ki

CEMAL CAN İTİRAFI GÜNDEM OLMUŞTU

Öte yandan Danla Bilic, geçtiğimiz ay Instagram hesabından yaptığı canlı yayında, Survivor yarışmacısı Cemal Can ile 5 ay evli kaldıklarını ve ihanet yüzünden boşandıklarını iddia etmişti. Danla'nın bu sözleri uzun süre magazin basınında gündem olmuştu.

Danla Bilic’ten ’Survivor’a katılmayı düşünür müsünüz?’ sorusuna gülümseten yanıt: Ben hiç koşamam ki
Yorumlar (9)
YILDIZ: Niye dinlemeden onun tam anlamıyla kim olduğunu bilmeden onun hakkında böyle yorumlar yazılırki...Bence herkes kendi yoluna bakmalı açıkçası şuan başımızda daha önemli sorunlar varken boşverin
BİRSEN: Bi boş yapma lanet insan
MUSTAFA45: Magazin meziyet yoksunu kenar mahalle dilberlerine düşmüş...
Haberler››Magazin››Danla Bilic'ten 'Survivor'a katılmayı düşünür müsünüz?' sorusuna gülümseten yanıt: Ben hiç koşamam ki - Magazin