Dansözlerle eğlenen Babel, Donk ve Lemina'ya ceza verilmeyecek

Galatasaray'da Real Madrid ve Beşiktaş mağlubiyetleri sonrasında Babel, Donk ve Lemina'nın dansözlerle dans ettiği eğlence görüntüleri olay yaratmıştı. Sarı kırmızılı ekipte oyunculara herhangi bir ceza verilmeyecek.

31.10.2019 11:15 | Son Güncelleme: 31.10.2019 11:18

, Donk ve Lemina'nın bir doğum günü partisinde eğlenmeleri, kötü gidişata üzülen taraftarların bir kısmını sinirlendirdi. İkiye ayrılan görüşlerde bazı taraftarlar oyuncuların ceza almasını isterken, bazıları ise futbolcuların özel hayatına karışamayacakları yönünde görüş belirtti.

HERHANGİ BİR CEZA VERİLMEYECEK

Habertürk'ün haberine göre; Bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasından rahatsızlık duysa da yönetimin ve teknik heyetin oyuncular üzerinde bir yaptırım uygulanmayacağı ortaya çıktı.

Pazar gecesi oynanan ve kaybedilen derbisinden 2 gün sonra (Salı akşamı) arkadaşlarının doğum günü partisine katılan oyuncuların, herhangi bir şekilde profesyonellik dışı davranış sergilemedikleri kaydedildi.

Dansözlerle eğlenen Babel, Donk ve Lemina'ya ceza verilmeyecek

Beşiktaş, Babel, Spor


HABER YORUMLARI (2)
AHA BU:Ne var Bunda, enayiler oldugu sürece ne yapsinlar o kadar Parayi, vergi diesen hemen hemen yok gibi, birakin cikartsinlar emekliligin Tadini. bu Tabakindustrie Bütün türk (Güya) takimlari icin gecerlidir. Avanaklara duyrulur
ABUDULLAH:adamlar ne yapsin yahu yas mi tutsunlar futbol bu sana kazanmakta var kaybetmekte var cocuklar stress atmislar ne olacak sanki siz daha namususlusunus sanki
13.11.2019 12:52:46