Darıca Gençlerbirliği Yönetim Kurulu İstifa Etti -Basın Sözcüsü Alemdar: "Yeni Bir Yapılanmaya Olanak Tanımak Amacıyla Topluca İstifa Etmeyi Uygun Bulduk"

Lig B 3 Grup'ta Mücadele Eden Darıca Gençlerbirliği'nde Yönetim Kurulu İstifa Etti.

06.10.2006 16:01 | Son Güncelleme: 06.10.2006 16:01Darıca Gençlerbirliği Yönetim Kurulu İstifa Etti -Basın Sözcüsü Alemdar:
Lig B 3 Grup'ta mücadele eden Darıca Gençlerbirliği'nde yönetim kurulu istifa etti.

Basın Sözcüsü Ahmet Alemdar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üst üste alınan başarısız sonuçların ardından yönetim kurulunun dün akşam toplanıp istifa kararı aldığını belirtti.

Darıca Gençlerbirliği'nin yerinin üst sıralarda olması gerektiğini dile getiren Alemdar, daha önce başarısız olduğu için teknik direktör Tuncay Soykan'ın görevinden istifa ettiğini anımsatarak, ''Büyük şanssızlıklar sonucu ortaya çıkan başarısızlığın telafisi için bir kan değişimine ihtiyaç duyuluyordu. Teknik direktör başarısız oldu ve gitti. Sonuçta biz de bu kulübün yöneticisiyiz. Yeni bir yapılanmaya olanak tanımak amacıyla topluca istifa etmeyi uygun bulduk'' dedi.

Alemdar, olağanüstü kongrenin en geç Ekim ayı sonunda yapılacağını kaydetti.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda Kartalspor'a 3-2 yenilen Darıca Gençlerbirliği, 9 maçta aldığı 1 puanla ligde sonuncu sırada bulunuyor.Kaynak: AA

28.02.2020 10:20:31