David Beckham: Messi, Ronaldo'dan daha iyi bir futbolcu

İngiliz eski futbolcu David Beckham, dünya futbolunun yıllardır sürdürdüğü tartışmaya dahil oldu ve Cristiano Ronaldo'nun Lionel Messi'nin seviyesinde bir futbolcu olmadığını söyledi.

19.04.2020 13:18 | Son Güncelleme: 20.04.2020 09:38

İngilizlerin efsane futbolcularından olan David Beckham, Lionel Messi ile Cristiano Ronaldo arasındaki en iyi kim tartışmasına katıldı.

"MESSI AYRI BİR SEVİYEDE VE DÜNYANIN EN İYİSİ"

Beckham kendi gibi Manchester United ve Real Madrid'de forma giymiş olan Ronaldo'nun, Barcelona'nın yıldız futbolcusu Messi'nin seviyesinde olmadığını belirtti. Arjantinli futbolcunun ayrı bir seviyede olduğunu ifade eden Beckham, onun dünyanın en iyi futbolcusu olduğunu söyledi.

İngiliz eski futbolcu, ayrıca Messi ve Ronaldo'nun, diğer futbolculardan üst seviyede olduklarını da sözlerine ekledi.

David Beckham: Messi, Ronaldo’dan daha iyi bir futbolcu

Kaynak: İHA

Yorumlar (9)
TR: Oyle der cunku ronaldo m.united de kendısınden daha ıyı ışler çıkardı Messı ne karalter olarak ne oyun ne karızma olarak ronaldonun yarısı etmez cok şişirildı arkasından olan yahudı lobısı sayesınds tabı kı
ANIL: HİÇBİRİ RONALDİNHO ETMEZ. . TOP CAMBAZI TEK İSİM RONALDİNHODUR.
ÖZBAY: Messi futbol cambazı onu seyretmekte zevk alıyorum adam topun hakını veriyor futbolu anlayana surun Messi şu ana kadar hiç bir defans Messi yi baş edememiş Messi de takımlar değiştirirdi ama barselona bu adamı bırakmadı barselona ticaret takımında değil