Dedesini balkondan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu

Bursa İnegöl'de 3. kattaki evinin balkonundan düşen yaşlı adam ağır yaralandı, dedesinin düşüşünü gören torunu ise gözyaşlarını tutamadı.

09.07.2020 14:44 | Son Güncelleme: 09.07.2020 16:38

Bursa'nın İnegöl ilçesinde meydana gelen olayda 3'üncü katın balkonundan düşen Durmuş Beşcan (60) ağır yaralandı. Dedesini düşerken gören torunu Ömer Beşcan(12) ise gözyaşlarına boğuldu.

Olay, öğle saatlerinde İnegöl ilçesi Süleymaniye Mahallesi, Yasemen Sokak'ta bulunan bir apartmanda meydana geldi. Torunu Ömer ile birlikte 3'üncü katın balkonunda oturan Durmuş Beşcan, balkon korkuluğuna tutunduğu sırada dengesini kaybederek yaklaşık 8 metre yüksekten beton zemine düştü.

DEDESİNİ GÖREN TORUNU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ağır yaralanan adam olay yerine gelen 112 Acil servis Ambulansında görevli sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Torunu Ömer ise, dedesini öyle görünce gözyaşlarına boğuldu. Yaşlı adamın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

Dedesini 3'üncü kattan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu
Dedesini 3'üncü kattan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu
Dedesini balkondan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu

Kaynak: DHA

Yorumlar (4)
METİN KALE: İnşallah kurtulur bizde enaz Çocuk kadar üzüldük kötü talih başka nedenirki keşkedemekten başka
DEMİRCİ: Türkiye''de balkon korkuluklarının yüksekliği genelde, insanların düşmesini kolaylaştırmak için alçak yapılır. Olması gereken yükseklik değerini matematiksel olarak hesaplamak mümkün olmadığı için, üretim standardını kontrol edecek bir yetkili merci de henüz oluşturulamamıştır.
MÜHENDİS: Max yükseklik 110 cm min yükseklik 90 cm dir ancak 90 cm yüksekliği işletmelere veriyoruz sadece ev balkonları ve teraslar 100 cm altında yapılması sakıncalıdır. . korkuluk demir araları 12 cm den geniş olmamalı . . lakin ülkemizde bunlar üreticiler ve müteahhit ler tarafından esnetiliyor. . .
0 5
Haberler››Güncel››Dedesini balkondan düşerken gören torunu gözyaşlarına boğuldu - Haberler