Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti

Yunanistan'ın başkenti Atina'da tatil yapan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti, ayrı ayrı uçaklarla Türkiye'ye döndü. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşkla birlikte gözler Defne Samyeli'ye çevrildi. "Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz" diyen Samyeli'nin Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti.

11.02.2020 00:31 | Son Güncelleme: 11.02.2020 00:41

Bir süredir Atina'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, Türkiye'ye geri döndü. Ünlü çift ayrı uçaklarla ülkeye dönüş yaparken, Serenay Sarıkaya magazin gündemine bomba gibi düşen aşkla ilgili "Her şey gördüğünüz gibi" itirafında bulundu.

"GEREKLİ GÖRÜRSEM KONUŞURUZ"

Samyeli ise çok konuşulan aşkla ilgili yaptığı açıklamada "Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz" demişti.

SİLMEYE KIYAMADI

Defne Samyeli'nin ise sosyal medya hesabından Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti. Samyeli'nin, geçtiğimiz yaz Bodrum'da tekne turunda Cem Yılmaz ile çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından kaldırmaması takipçilerinin de dikkatinden kaçmadı.

Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Defne Samyeli ile ilişkisini noktolayan komedyen Cem Yılmaz, katıldığı bir programda "Serenay'a dalıp gidiyorum" diyerek Sarıkaya'ya aşk itirafında bulunmuştu. Çift, kısa süre sonra Atina'da birlikte görüntülendi.

Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti
Yorumlar (27)
HASAN KAYGISIZ: İşinize gelince kardeşim işinize gelince sevgilim ne güzel istanbul beee
ZUBİ: Revaa rumuzlu bence senin ahlakin fakir ruhun cirkin acirim sana. . .
GAZETECİ34: ''sen kimsin bilader'' hakkaten öyle bilader. önüne gelen muhabir. . . !
Haberler››Magazin››Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz ile birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaması dikkat çekti - Magazin