Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya'yla alakalı sorulara sert çıktı: Çok ayıp

Önceki gün Nişataşı'nda görüntülenen Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'la alakalı soruya cevap vermek istemeyince "Çok ayıp" diyerek tepki gösterdi.

15.06.2020 15:09 | Son Güncelleme: 15.06.2020 15:57

Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, önceki gün annesi Sendegül Samyeli'yi Nişantaşı'ndaki bir ortopedi doktoruna götürdü. Kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Samyeli, eski ilişkisi hakkındaki sorulara "Dünya gündemi değişti, sizin gündeminiz değişmedi" diyerek tepki gösterdi.

"BAŞKA İNSANLARI SORACAKSANIZ ANLAŞMA BOZULUR"

Samyeli muhabirlerin sorularına yanıt vermek için durunca gelen sorular ünlü oyuncuyu kızdırdı. Samyeli'ye önce "Tuğba Büyüküstün'ün Umut Evirgen'den ayrılma sebebi olarak adınız geçiyor. Ne düşünüyorsunuz?" sorusu soruldu. Ardından ise Serenay Sarıkaya'nın havuz görüntüleri soruldu.

Sorular karşısında gerilen Samyeli ise "Dünya gündemi değişti. Sizin gündeminiz değişmedi. Benimle ilgili sorular soracaksanız devam edelim konuşmaya. Başka insanları soracaksanız anlaşma bozulur. Çok ayıp, sizlere böyle soruları yakıştıramıyorum" dedi.

Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya'yla alakalı sorulara sert çıktı: Çok ayıp
Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya’yla alakalı sorulara sert çıktı: Çok ayıp
Yorumlar (9)
ÖZLEM: kesinlikle serenay a bin basar bu kadın çok güzel
AYIP VE BUNLAR HA ?: valla çok ayıp etmişsiniz
TEMEL: biz de olsa yirtik elbise alay ederler zengin giydimi moda derler ustelik de cøpe attigim seyi nerde ise bir araba parasina satiyorlar ben satmis olsam kimse almaz anlamadigim sey fakir giyer ile alay konusu zengin giyer ise moda
Haberler››Magazin››Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya'yla alakalı sorulara sert çıktı: Çok ayıp - Magazin