Kayınpederi ve kayınbiraderini öldüren damat için karar verildi

Bursa'da eşiyle yaşadığı sıkıntıları görüşmek için gittiği evde kayınpederini ve kayınbiraderini öldüren damat, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

16.07.2019 19:33

Bursa'da kayınpederini ve kayınbiraderini öldüren damat tutuklandı. Damat, emniyetteki ifadesinde, "Eşimle aramızda sıkıntılar vardı. Yeni doğan erkek çocuğumu görmeye gittim. Bana göstermediler. Aramızda konuşurken bana saldırdılar. Pişmanım." demişti.

BABA-OĞUL KALDIRILDIĞI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Yıldırım ilçesi İsabey Mahallesi'nde meydana gelen olayda, eşiyle boşanma aşamasında olan Engin K. akşam saatlerinde konuşmak için kayınpederi Nezir Aktan'a ait eve gitti. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Engin K. sinirlerine hakim olamayarak kayınpederi Nezir Aktan ve kayınbiraderi Yasin Aktan'ı bıçakladı. Durumu ağır olan baba ve oğlu hastanede hayatını kaybetti. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Engin K., çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

"ARAMIZDA KONUŞURKEN BANA SALDIRDILAR, PİŞMANIM"

Adliyede emniyetteki ifadesini tekrarlayan Engin K., "Eşimle aramızda sıkıntılar vardı. Eşim, babasının yanına gitmişti. Yeni doğan erkek çocuğumu görmeye gittim. Bana göstermediler. Aramızda konuşurken bana saldırdılar. Pişmanım" dedi.

Kayınpederi ve kayınbiraderini öldüren damat için karar verildi

Yıldırım, İsabey, Bursa, 3. Sayfa

Kaynak: İHA

YORUMLAR
16.10.2019 12:18:50