Ünlü şarkıcı Della Miles, Mehmetçik'e destek için Şanlıurfa'ya gitti

Dünyaca ünlü sanatçılara vokalistlik yapan daha sonra Müslüman olarak Türkiye'ye yerleşen ünlü şarkıcı Della Miles, Barış Pınarı Harekatı'nı düzenleyen Mehmetçik'e destek olmak için Suriye sınırındaki Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine gitti.

16.10.2019 18:59

Dünyaca ünlü sanatçılara vokalistlik yapan ve Müslüman olduktan sonra Türkiye'ye yerleşen ABD'li şarkıcı Della Miles, Barış Harekatı'na destek vermek için Suriye sınırındaki Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine geldi. Türk askerine harekatta başarı dileyen Miles, bölgede bir an önce huzurun sağlanması dileğinde bulundu.

"İNSANLIĞI ÖNEMSEYEN HERKES BURAYA GELMELİ"

Öğleden sonra beraberinde bir grup ile Akçakale'ye gelen Della Miles, Suriye sınırına yakın bir noktada gazetecilere açıklama yaptı. İlgiyle karşılaşan Miles, herkesin sınıra gelerek olayları yerinde görmesini istedi. Yaşananların uzaktan bakıldığı gibi olmadığını anlatan Miles, "İnsanlığı önemseyen herkes buraya gelmeli. İnsani bir görev olarak Türkiye'nin bu harekatı desteklenmeli" dedi.

"AİLELERİNE KAVUŞMALARINI DİLİYORUM"

Türk askerine destek veren Miles, "Ben sınır ötesinde kardeşim gibi gördüğüm askerlerin bir an önce harekatı başarıyla tamamlayarak ailelerine kavuşmalarını diliyorum" diye konuştu.

Ünlü şarkıcı Della Miles, Mehmetçik'e destek için Şanlıurfa'ya gitti

Akçakale, Türkiye, Suriye, Magazin, Güncel

Kaynak: DHA

YORUMLAR(11)
CAHİL CUHELA:Vallahi cevirmen yanlis ceviriyor. Kadinin soylediklerini degil, kendi fikirlerini soyluyor. . . . . .
CONİ:Bize gelen unlude boyle olur zaten GUNDUZ FENERI !
MİRAN:Sen gibi kendini bilmezler yüzünden ırkçılar var insan insandır yüreğe dokunsun merhameti olsun yeter sen gibi kişiler defolup gitsin kendi messebine
MİSAFİR:Terbiyesiz Yüce Allah''ın yarattığı insana dediğin lafa bak, en azından insan sende o da yok belliki.
AYLE:Kalbi kara olmasın insanın. .
PANTER33:şuraya bak ipini koparan türkiyeye yerleşiyor lanet olsun
ADINIZI YAZIN:butun dunya bizden nefret eder oldu, cok yanlis yaptik 4 milyon suriyeli ile yapayaplniz kaldik sanki
AHMET:zencilerde biraz akıl olsa hepsi müslüman olur. bunca hakarete uğrayıp hala amerikanın ve avrupanın kılıcını çekenler, aslını inkar eden alçaklardır. Biz onlara bilali habeşi haz. nin akrabası olarak bakar ve hürmet ederiz. zencilerin tek inancı var, oda kendilerini insan yerine koyan gerçek din islamdır.
TEST:Zenci denmez kardeşim Siyahi denir Zenci dünya dilinde köle demektir.
SESLİ GÜLDÜM:dünyaca ünlü deyince beyonce, shakira, Jennifer falan sandım.
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
17.10.2019 18:02:25