Demet Akalın, Bircan Bali'nin "Okan'la Otele Gitti" İddialarını Yalanladı

Demet Akalın, boşandığı eşi Okan Kurt'la bir otelden çıktıktan sonra taksiye binerek Bursa'ya gittiği yönündeki iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı.

25.10.2018 15:49 | Son Güncelleme: 26.10.2018 09:08

Bircan Bali, sunuculuk yaptığı programda bindiği taksi şoförünün boşanan Demet Akalın ve Okan Kurt'u bir otelden aldığını, Okan'ı evine Demet'i de 'ya bıraktığını iddia etti. Konu hakkında açıklama yapan Akalın, iddiaları yalanladı.

"ÇIKARSINLAR TAKSİCİYİ BENDE GÖREYİM"

Bali, canlı yayında "Taksici bana geçtiğimiz cumartesi günü bir otelden Demet Akalın ve Okan Kurt'u aldığını, Okan Kurt'u Maslak'taki eve bıraktığını, ardında da Demet Akalın'ı Bursa'ya konser için götürdüğünü söyledi." dedi. Bir takipçisinin "Taksi konusunda bir şey demeyecek misin?" demesinin üzerine açıklamaya yapan Akalın, "Ciddiye bile almadım. Ama fantazi güzelmiş taksi ve Bursa. Çıkarsınlar Allah aşkına şu taksiciyi bende göreyim. Evin suyu mu çıkmış da Bursa'ya gitmişim." dedi.

"TAKSİCİ DEMET'LE OKAN'I OTELDEN ALMIŞ"

Bircan Bali, geçtiğimiz Eylül ayında 6 buçuk yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran Demet Akalın-Okan Kurt çiftiyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Bali, "Taksici bana geçtiğimiz cumartesi günü bir otelden Demet Akalın ve Okan Kurt'u aldığını, Okan Kurt'u Maslak'taki eve bıraktığını, ardında da Demet Akalın'ı Bursa'ya konser için götürdüğünü söyledi." dedi. Ece Erken ise Bali'nin açıklamaları karşısında şaşırmadığını, ünlü çiftin tekrar barışabileceklerinin dile getirdi.

Demet Akalın, Bircan Bali'nin

Demet Akalın, Bircan Bali, Okan Kurt, Bursa, Magazin


HABER YORUMLARI
18.11.2019 02:47:09