Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor!

Demet Akalın, Amerika'da evlere temizlikçi olarak giden ablası Zeynep Korel'in "Evliliğini bebek kurtardı" iddiasıyla itham ettiği Bergüzar Korel'e destek geldi. Akalın "Şiddetin en fenasını yaşıyor" paylaşımıyla Korel'e moral mesajı yayınladı.

10.10.2019 13:25

Ablasının "Evliliği bebek sayesinde devam ediyor" dediği Bergüzar Korel'e Demet Akalın sahip çıktı. Akalın sosyal medya hesabından Korel'e "Sakın üzülme ne olur" mesajıyla seslendi.

GÜNDELİK TEMİZLİKÇİ OLDU

Geçtiğimiz günlerde Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında, Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in, Amerika'da yöneticisi olduğu bir sitede evlere günlük temizliğe gittiği ve 70 liraya köpek gezdirdiği haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

"EVLİLİKLERİNİN BEBEK KURTARDI"

Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Zeynep Korel, ortalığı karıştıran iddialarda bulundu. Korel, kız kardeşinin evliliğini bebeğin kurtardığını, hatta Halit Ergenç ile büyük bir tartışmaya girdiğini, yatak odalarını bile ayırttıklarını söylemişti.

"ŞİDDETİN EN FENASINI YAŞIYOR"

Demet Akalın, Zeynep Korel'in bu iddialarını duyunca çileden çıktı. Sosyal medya hesabından tepkisini ortaya koyan Akalın "Şiddetin en fenasını yaşıyor. Hem de en yakınından! Hem de bir can taşırken. Sakın üzülme ne olur" notunu düştü.

Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor!

Amerika Birleşik Devletleri, Bergüzar Korel, Zeynep Korel, Demet Akalın, Magazin


YORUMLAR (23)
AYSE ESMELİ:Sidetin en fenasini mi yasiyor Komik Olma Demet !!!!!! Allah askina !!!! Destek olayim derken Komik duruma dusme !!!! Niye en fenasi olsun Ki siddetin bunlardan harika hayat süren var miiiiii. !!!!! Zaten Eninde sonunda bosanmayacak miii !!!! Sirf cocuguna kardes yapayim diye yapmislardir iste bu benguz koreli oldum Olasi sevmem halit ergenc sayesinde gundem de kaliyor iste itici kadinnnnnnnn !!!!! Seni de kiniyorum demetttt
DÜSMANA GEREK YOK:Ne kadar ayip.Kol kirilip yen içinde kalir diyoruz bir de.Abla kardese bunu yapar mi?Hasetlik, baska bir sey degil.Velev ki yasanmis olsun .Geçmis gitmis.Neyini dillendiriyorsun.Bergüzar Hanim o kadar aciz bir Hanim mi?Yürümüyorsa kapatir,bosanir, gider.Nerden baksan saçmalik.
1001:1001 gecede 1 gecede doları götürdü şimdi sefasını sürüyor
ENAYİ:gidek gidek kalk gidekadanaya kalk gidekşirdan kebap çpok yiyek
KİRVE:bu nece saçma şeydir
ESCOBAR:bi işe karışma be demet. herşeyi biliyorsun herşeyden haberdarsın. hanzo nun kadın halisin.
ZİYAA:Bir şeye de maydanoz olma be kadın.
BLACK SWORD:Fikri yok, reklamı var ucubenin, bir şeye de burnunu sokma!
KJB:Black sword görüyorsun değil mi?sanal dünyada gerçek kişilik kazandığını zannetmiş ne geri zekalılar var
UCUBE:Hayırdır kardeşim beni çağırmışsın duyduğuma göre. . . Fikrim var merak etme! Ha reklama gerek yok demişsin de unutmadan, boş kağıda kalem olduktan sonra her şey yazılabilir serbestliği taşıyor, senin de şuanda burnunu soktuğun gibi yorumlara. ;))) Hadi caw gittim arada uğrarım yine.
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
20.10.2019 19:08:32