Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Yazık ona

Hadise için "Koca yok, yalnız uyuyor" diyen Demet Akalın, bu sefer de Hadise'nin Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaşmasına gönderme yaptı. Akalın Hadise için "Ay yazık ona günah valla. Ben araştırdım onu milyoncuk bile değil." dedi.

04.10.2019 14:29

Daha önce Hadise için "Koca yok, yalnız uyuyor" diyen Demet Akalın, bu kez de şarkıcıyı takipçi sayısından vurdu. Dün akşam Okan Kurt ile Etiler'de görüntülenen Akalın, muhabirlerin Hadise'nin Instagram'da 10 milyona ulaşması hakkında zehir zemberek sözler söyledi.

"AY YAZIK ONA"

Gelenekselleşen hayran buluşmasını gerçekleştirdikten sonra mekanda çıkarken görüntülenen Demet Akalın, Hadise'yle arasında yaşanacak olan polemiğin fitilini ateşledi. Muhabirlerin Hadise'nin Instagram'da 10 milyon olmasını hatırlatınca konuşan Akalın, "Ay yazık ona günah valla. Ben araştırdım onu milyoncuk bile değil. Bıraksın milyonu falan zaten kocası da yok milyonu da yok" dedi.

10 MİLYON OLUŞUNU KUTLAMIŞTI

Hadise, geçtiğimiz günlerde "Senin 10 milyon takipçin yok ki. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?" diyerek sosyal medyada 10 milyon takipçiye ulaşmasını kutlamıştı. Akalın ise bir araştırma yaptırdığını ve Hadise'nin Instagram'da gerçekten 10 milyon takipçisi olmadığını iddia etti. Hadise'nin Demet Akalın'ın bu açıklamasına ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu. Öte yandan Demet Akalın'ın Instagram'da 8,4 milyon takipçisi bulunuyor.

Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Yazık ona

Demet Akalın, Okan Kurt, Instagram, Hadise, Magazin


YORUMLAR(7)
.......:Kocan aldatır, çocuğun hayırsız çıkar. Böyle şeylerle övunmemek lazım
DONSUZ:KOCASININ BORCLARI YÜZÜNDEN TRASTAN BOSANDI UTANMADAN BIRDE YORUM YAPIYOR
PSG Lİ:HERŞEY SENİN BİLDİĞİN GİBİ İKİ BACAK ARASI DEĞİLDİR SEVİYESİZ KADIN. HADİSE DE YÜREKDE VAR, MERHAMETDE VAR, İNSANLIKDA VARARTI, SENDEN ÇOK AMA ÇOK GENÇ.
SİNYOR:bu kadın niye böyle mahallenin en sevilmeyen herşeye karışan kendini hep önemli sanıp aslında hiçbişey olan varoş kadınlar gibi davranıyor. niye bu kadar cahillik akıyor sonradan görmeler gibi
12345:SENİN KOCAN VARDI DA NOLDU. PARALARI KAÇIRMAK İÇİN KAĞIT ÜZERİNDE BOŞANDINIZ. ÖYLE Bİ ÇEKEMEMEZLİK VARKİ SENDE GİDİP ARAŞTIRMIŞSIN KAÇ MİLYON TAKİPÇİSİ VAR DİYE. CAHİLLİĞİN GÖRGÜSÜZLÜĞÜN HANZOLUĞUN ETE KEMİĞE BÜRÜNMÜŞ HALİSİN DEMET.
STALKER:illa kocası mı olması gerekiyomuş
HALK:senin ørnek kocan var dunya yeter ilk kocanin borcunu øde o zaman borc var ike 40 takla atan kim idi borc kapanir gibi oldu mutlu aile mnr yapiyor ilk insan kendine bakar
15.10.2019 18:58:13