11 Eylül 2018, 23:42

Demet Akalın, Formaliteden Boşandılar İddialarına Cevabını Verdi, Boşanma Nedenini Belli Etti

Okan Kurt'la 10 dakikada boşanan Demet Akalın, 'formaliteden boşandılar' iddialarına Twitter hesabından cevap verdi. Akalın, "Kızımın odasını bile almayı düşündüler! Ne diyeyim." sözleriyle boşanma nedenini de belli etti.

Okan Kurt'un şirketinin borçları sebebiyle ünlü çiftin villasına haciz geldi ve evdeki eşyalar götürüldü. Haciz konusunda, Okan Kurt'un villasındaki bir odanın ofis olarak kullandığı iddia edildi. Bu olaydan sonra ünlü çift 10 dakikada boşandı. Bu boşanma sosyal medyadan 'formaliteden boşanıyorlar' iddiasının yayılmasına neden oldu. "Kızımın odasını bile almayı düşündüler" diyen Akalın boşanma nedenini de açıklamış oldu.

DEMET AKALIN YANIT VERDİ

Ata Benli'nin "Demet Akalın formaliteden boşanıyor diyenler için öyle bir durum artık yok. Araç, tapu, banka hesapları kimin üzerine ise haciz o kişiye gider. Eşinin borcundan dolayı kişinin kendine ait olan mal varlığına kanun gereği el konulamıyor" tweet'ine Demet akalın cevap yazdı.

İşte demek akalının o tweet'leri:

Okan Kurt,Demet Akalın
11 Eylül 2018 Salı 23:42YORUMLAR (1)
SEDEF İNAL: Yıl 2012 eşimin işiyle ilgili normal bir vatandaş olarak ayni şeyleri yaşadım hatta iki yılda hapis yattı sonuçta cezaevinde iken boşanma davası açtım herkes formalite dedi ailem işyerinde çalışan arkadaşlarım kimse destek olmadı sekiz yaşında kızımın daha fazla zarar görmemesi için aldım boşanma kararını nasıl bir acı olduğunu çook iyi bilirim ateş düştüğü yeri yakar zengin yada fakir herkes ne yaşadığını kendi bilir ben hala eşimin olayıyla ilgili boşansam da ayrılsam da acı çekmeye devam ediyorum yazar ve yorum yaparken sağduyuya davet ediyorum herkesi