Demet Akalın, UBER-Taksi Tartışmasında Tarafını Seçti: Ben Taksiciyim

Sosyal medya hesabından taksi - UBER tartışmasıyla ilgili açıklamada bulunan Demet Akalın, "Medeniyeti kabul etmeyeceğim. Ben taksiciyim" dedi.

26.03.2018 13:55 | Son Güncelleme: 26.03.2018 15:44

Şarkıcı Demet Akalın, son günlerde yaşanan sarı taksi - UBER tartışmasıyla ilgili açıklamada bulundu. Demet Akalın, "Kusura bakmayın ben taksiciyim" dedi.

ÜNLÜ İSİMLER DE TARTIŞMAYA DAHİL OLDU

İnternet üzerinden taksi hizmeti veren UBER son zamanlarda taksicilerin yaptığı gösteriler ve buna karşı verilen tepkilerle sık sık gündeme geliyor. Komedyen Şahan Gökbakar ve oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlülerden sonra Demet Akalın da konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

"MEDENİYETİ KABUL ETMEYECEĞİM"

Demet Akalın, konuyla ilgili düşüncelerini Twitter hesabından dile getirdi. Ünlü şarkıcı, attığı tweette "Kusura bakmayın ben taksiciyim. UBER kullanmıyorum. Eski kafalıyım. Taksim içinde unuttuklarımı getirdi senelerce... Şimdi Uber geldi diye medeniyeti kabul etmeyeceğim" dedi.

TAKİPÇİSİNE YANIT: TİCARETE KAFAM BASMAZ

Bir takipçisi Demet Akalın'ın sözlerine "Plakan vardır en az 10 tane" diyerek karşılık verdi. Akalın'dan ise takipçisine yanıt gecikmedi: "Ticarete kafam basmaz. Taksi plakası olan ben değilim! Ben ev alırım başka bir yatırımım da yok. Olursa gıda işi olur!"

Demet Akalın, UBER-Taksi Tartışmasında Tarafını Seçti: Ben Taksiciyim
Yorumlar (67)
MİSAFİR: Kiralık araclarda şöförlük yaparak gecimini sağlayan satılamaz kaydıyla taksi plakası verilsin evli ve cocuk babalarına öncelik tanınsın
DOĞRUDUR: Kocası tırcı, bu da taksicilik yapmıştır
TAKSİCİ USMAN AGA: Syn Dudu HANIM/BEYFENDİNereden ne çıkartıyorsunuz ? Gündemde olmak kötü bir şey mi böyle bir algı yaratıyorsunuz ? YAŞASIN TAKSİCİLER YAŞASIN UBERCİLER Orta yolda anlaşın işte :D Taksicilerinde haklı olduğu konular var uberinde :D
Haberler››Magazin››Demet Akalın, UBER-Taksi Tartışmasında Tarafını Seçti: Ben Taksiciyim - Magazin