12 Ocak 2018, 12:25

Deniz Akkaya, Cem Yılmaz'la Olay Pozu Hakkında Konuştu: Bugün Olsa Yine Veririm

15 yıl önce Cem Yılmaz'la verdiği cesur poz hakkında konuşan Deniz Akkaya, "Yeniden aynı pozu verir misiniz?" sorusuna "Tabi ki yine veririm" yanıtını verdi.

Bir alışveriş merkezinde muhabirler tarafından görüntülenen eski manken  Deniz Akkaya gündeme dair sorulara yanıt verdi.

YELİZ YEŞİLMEN AÇIKLAMASI

İlk olarak  Yeliz Yeşilmen'in paylaştığı ve eşinin atletli göründüğü fotoğrafa yaptığı yorum sorulan Deniz Akkaya, konuyla ilgili ilk kez konuşarak bir anlamda son noktayı da koymuş oldu. Akkaya paylaşımıyla ilgili olarak "O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir  Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

GÜLSE BİRSEL'E ÖVGÜ

Arif V 216 filmiyle birlikte gündemden inmeyen Cem Yılmaz'la 15 yıl önce verdiği cesur pozlarını hatırlatan muhabirlere samimi bir şekilde konuşan Deniz Akkaya, "O kareleri  Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz" yorumunu yaptı.


"BUGÜN OLSA YİNE VERİRİM"

Muhabirlerin, "Yeniden aynı pozu verir misiniz?" sorusunaysa; "Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm" şeklinde yanıtladı.

"BÖYLE BİR AŞK YOK"

O dönem sevgili olmadıklarının da altını çizen Akkaya, "15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok" dedi.

Şebnem Ferah,Yeliz Yeşilmen,Cem Yılmaz,Deniz Akkaya
12 Ocak 2018 Cuma 12:25YORUMLAR (160)
KRAL51: sevgi maddiyattan geçer. . . olmasa teper. .
ERDAL: Deniz hanım bi ara 2 universite bitirdim diye cirpiniyodu ama diplomasini gostermediydi
KILLANAN ADAM: Aman aman yapmayın kurban olayım.. bunca yil sonra deniz ve cem in vucudunu dusunemiyorum.. başka bir sey yapin ne bileyim işte film düet vb.. göz zevki estetik diye birşey var zaten cem yilmazin o zamanki pozu bile pek estetik degil,bari simdi gözümüzden irak olsun
DASO: Durun bunlar daha iyi günlerimiz ,kimbilir daha neler görecegiz ,sizi saray soytarilari biraz edep ya hu
KEREM: deniz akkaya bide bize ver bizdede para cok espiri cok ve daha neler neler benim adim kerem bana ver bikere seveyim seni herkere
EMOĞLU: Ben olsam cem yılmazın yerine hemen kabul ederdim deniz akkaya aradan 15 yıl geçmesine rağmen daş gibi daş helal olsun bakmış kendine onun yaştaşları sinden menopoza girmiştir
HEE: vere vere bu yaşa geldin , , bundan sonra biri isterse veririsin artık. .
DERDO: Açız la aç
DUMAN: Bu denizin mesleği ne
BEXRAWANİY: Yazık böyle şeylerle haber yapmak
Tüm 160 yorumu okumak için tıklayın