Deniz Çakır'a "Cam"dan Adaylık Geldi

Levent Kazak'ın yazdığı, sezona damgasını vuran kahkaha dolu tiyatro oyunu "Cam", oyuncularına ödüllerin yolunu açtı!

Deniz Çakır'a
12.04.2011 12:19 | Son Güncelleme: 12.04.2011 12:22
Levent Kazak'ın yazdığı, sezona damgasını vuran kahkaha dolu tiyatro oyunu "Cam", oyuncularına ödüllerin yolunu açtı! Deniz Çakır, "Cam"daki rolüyle; 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri'nde "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" dalında aday gösterildi.

Deniz Çakır; AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahnelenen, ikiyüzlü ilişkilerin güldüren hikâyesi "Cam"da, Dolunay Soysert, Mete Horozoğlu, Selen Uçer ve Bülent Alkış'la birlikte rol alıyor. "Yaprak Dökümü" dizisindeki "Ferhunde" rolüyle tanınan ve "Cam"da sergilediği performansla dikkat çeken Çakır; 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Oyuncu Ödülleri'nde "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" dalında aday gösterildi. Sezona damgasını vuran oyun, aynı zamanda Selen Uçer'e de iki ayrı ödülde adaylık getirdi.

Laçin Ceylan'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cam"; resim dersleri veren bir ressam, onun boşanmak üzere olduğu kocası, yakın arkadaşı ve iki öğrencisinin etrafında şekilleniyor.

Nisan ayı boyunca sahnelenmeye devam edecek olan "Cam"ın biletleri; İstanbul için Biletix'ten, diğer şehirler için Biletken'den ve ayrıca oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler