Haber, Son Dakika, Haberler

Denizlerde Arızasız Sefer İçin Profesyonel Personel Eğitimi Şart

27 yıldır Türk denizcilik sektörüne hizmet veren şirket, denizlerde arızasız ve güvenli yolcuğun sağlanması hem çalışmalarına hem personel eğitimlerine çok önem veriyor.

17.04.2019 12:30 | Son Güncelleme: 17.04.2019 12:30
sponsorlu içerik

İstanbul Marine Turbine'nin Ticari İşler Direktörü Metin Güngören , "1992 yılından veri Türk denizcilik sektörüne ve enerji sektörüne hizmet vermekte olan bir firmayız. Servis, tamir, bakım ve parça hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ve köklü bir firmayız ve uzun yıllardır sektörümüz de hizmet sunuyoruz. Müşteri tarafından tanınan ve bilinen bir şirketiz." dedi.

"PERSONEL EĞİTİMLERİNE ÇOK ÖNEM VERİYORUZ"

Ticari İşler Direktörü Metin Güngören, "Bizim için çalışma ortaklarımızın gemilerinde yer alacak arızaların giderilmesi çok önemli. Gemi sefere çıktıktan sonra arızanın olmaması çok önemli bizim çalışma anlayışımız açısından. Bunun için gerekli tüm teknik alt yapıları, çalışmaları ve eğitimleri bu anlayış açısında yapıyoruz ve kendimiz geliştiriyoruz. Personel eğitimlerine çok önem veriyoruz. Personellerimizyurt dışında turboşarj üretim fabrikalarında eğitim alıyor." ifadelerini kullandı.

"EKİBİMİZ ÇOK PROFESYONEL VE DENEYİMLİ"

Metin Güngören, "27 senedir sektörde olmanın getirdiği bir tecrübe var. Tekniker ve mühendis ekiplerimiz çok güçlü ve uzun yıllardır beraber çalışıyoruz. Bu da işi kolaylık ve profesyonelce yapabiliyoruz. Sürdürülebilir bir gelişmeyi sağlamak bizim için çok önemli. Kadromuzu eğitimlerle sürekli taze tutmak ve büyüyebildiğimiz yerlerde büyümek bizim gelecek planlarımız arasında. "

Denizlerde Arızasız Sefer İçin Profesyonel Personel Eğitimi Şart
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Denizlerde Arızasız Sefer İçin Profesyonel Personel Eğitimi Şart - Ekonomi