Eşlerine not bırakıp kaçan kadınlar, PUBG'de tanıştıkları kişinin annesinin evinde bulundu

Kütahya'da kocalarına mektup bırakarak sırra kadem basan abla-kardeş, PUBG oyununda tanıştıkları kişinin Osmaniye'deki annesinin evinde bulundu.

12.09.2019 08:20

Kütahya'da, eşlerine "Benimle ilgilenmedin kahvelere gittin. Evlilik buraya kadar" ve "Gittiğin işten dolayı değiştin, seni istemiyorum" yazılı notlar bırakarak evi terk eden 4 yıllık evli Ayşen Daşgın (22) ile 1 yıl önce evlenen kardeşi R.K. (17) PUBG oyununda tanıştıkları H.Y'nin Osmaniye'deki annesinin evinde bulundu.

İHBAR ÜZERİNE HAREKETE GEÇİLDİ

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 11 Eylül günü Kütahya'da ikamet ederken not bırakarak evden kaçtıkları ve emniyetçe kayıp olarak arandıkları öğrenilen Ayşen Daşgın ve R.K. isimli evli kız kardeşlerin, Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan H.Y'ye ait iş yerinde oldukları ihbarının geldiği belirtildi.

Açıklamada, iş yerinde yapılan aramada şahıslara rastlanmadığı, H.Y'nin ise kız kardeşleri tanıdığını söylediği ifade edilerek, şu bilgilere yer verildi: "H.Y. isimli şahıs ile yapılan görüşmede, her iki kadını tanıdığını, kendisinin arkadaşı olduklarını, kendileri ile sosyal medya üzerinden tanıştıklarını ve annesine ait evde annesi ile birlikte kaldıklarını beyan etmesi üzerine ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmada kayıp olan R.K. ve A.D. isimli kişilerin belirtilen adreste oldukları tespit edilmiştir."

KENDİLERİNİ KİMSENİN ALIKOYMADIĞINI BELİRTTİLER

Açıklamada, şüpheli H.Y. ile kayıp olarak aranan Ayşen Daşgın'ın Çarşı Polis Merkezi Amirliğine, yaşı küçük R.K'nin de gerekli yasal işlemler için Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildiği belirtilerek, şu değerlendirmede bulunuldu: "Kayıp olarak aranan her iki bayan verdikleri ifadede kimsenin kendilerini zorla alıkoymadığını, darp edilmediklerini ve kendi rızaları ile Kütahya'dan Osmaniye'ye geldiklerini beyan etmişlerdir. Gerekli işlemlerin ardından yaşı küçük R.K. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edilmiştir. A.D. bilgisi alındıktan serbest bırakılmış, şüpheli H.Y. hakkında ise gerekli adli işlemlerin ardından serbest bırakılmıştır."

Eşlerine not bırakıp kaçan kadınlar, PUBG'de tanıştıkları kişinin annesinin evinde bulundu

Serinhisar, Osmaniye, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA

YORUMLAR(234)
BABA21:Pubg den kız ayarlamış bebe :o
SU İÇİN:Bence o iş olmuştur geçmiş olsun
VE GÜZELLK:Bacılar kaçmakla en güzelini yapmışınız bence tebrikler ;-)
VATAN EVLADI:sende haklısın cezalarda kadına ceza yok ki istediği gibi takıla biliyor ama aynısını adam yapsa başka kadınla kaçsa evliyken adamın ne arını ne namusunu ne şerefini bırakırsınız resmen vatan haini ilan edersiniz ama bir kadın yapınca kimse bişey demiyor. . . yazıklar olsun sizin düünya anlayışınıza ve sizi yetiştiren anaya babaya. . .
RAHATLIK BATMIŞ:CAHİLLİĞİN TAVAN YAPTIĞI SON NOKTA. KOCA İLGİLENİR ŞIMARIRLAR HAVA YA GİRER BOŞANIRLAR..KOCA İLGİLENMEZ PUBG İÇİN DEĞİŞİKLİK OLSUN DİYE BAŞKA FANTAZİLERE GİDERLER. GİTSİNLER ÇALIŞSINLAR PARA KAZANMAYA ÇALIŞSINLAR. BEDAVA YEMEYE ALIŞMIŞ BUNLAR..RAHATLIK BATMIŞ..
ARDAHAN''LI:Eee, şimdi kocaları bu kadınları karımızdır, namusumuzdur deyip tekrar evlerine mi alacaklar. Bu kadınlar eşlerinin ve ailelerinin yüzüne nasıl bakacaklar. Boşansınlar defolup gitsinler istedikleri yere bu iffetsizler
DOĞRUCU:Aynısını erkek yapınca çok pişmanım der dönerler kadın yapınca iffetsiz. Sizin namusunuz o kadar basit işte. Ha bide bu arada birşey yaptılarmı belli değil. Adam iş yerinde çıkıyor kadınlar annesinin evinde. Niyet kötü olsaydı ne adam bulurnu nede kadınlar. Ufacık beyninizle lafta birtek namusunuzu düşünüyorsunuz ama oda sizde yok.
İSMAİL:Ülen bunlar için puroblem olmaz.????
KEKO:Haklısın
ÇILDIRLI:Şimdi bu adamlar bu kadınları ne yapsa suç olur o yüzden gururunu dinlemesin dili çeksin bi yerine
Tüm 234 yorumu okumak için tıklayın