Diagne, kutlamalara gelmemesi ile ilgili açıklama yaptı

Galatasaray'ın şampiyonluğunda pay sahibi olan ve sezonu 30 gol ile tamamlayan Diagne, sarı kırmızılı ekibin şampiyonluk kutlamalarına katılmadığı için tepki toplamıştı. Golcü isim konu ile ilgili açıklama yaptı.

29.05.2019 09:51 | Son Güncelleme: 29.05.2019 11:37

Galatasaraylı futbolcu Mbaye Diagne, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şampiyonluk kutlamasında yer alamamasına açıklık getirdi.

"Bu kelimeleri Galatasaray'ı sevenlere, başkanımızdan yöneticilere, Fatih (Terim) hocama, takım arkadaşlarıma, teknik ekipten bütün çalışanlara ve harika taraftarlarımıza yazıyorum!" ifadelerini kullanan Senegalli futbolcu, şu görüşlerini aktardı:

"Ne yazık ki ciddi ailevi nedenlerden dolayı geçen cumartesi günü yapılan kutlamalara katılamadım. Her şeyden önce, zaferimizden keyif alabilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşayamamak, özellikle de kazanılan önemli hedefleri tam olarak paylaşamamak benim için çok büyük bir üzüntüydü. Kulübümüz çok büyük ve bunun bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Beni anlayacağınızdan eminim ve bunu telafi etmek için elimden geleni yapacağım. Birçok golle..."

Diagne, kutlamalara gelmemesi ile ilgili açıklama yaptı

Mbaye Diagne, Fatih Terim, Galatasaray, Spor

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI
18.01.2020 22:33:01