Dijital Dünyanın En İyisi : İbrahim Aktolon

Bu yıl 7'ncisi düzenlenen Dijital Dünyanın En'leri Ödülleri, The Ritz-Carlton İstanbul'da yapılan törenle sahiplerini buldu.

01.05.2019 13:40 | Son Güncelleme: 01.05.2019 13:42Dijital Dünyanın En İyisi : İbrahim Aktolon

Sanat, iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren törende, müzik camiasında son dönemde adından sıkça söz ettiren İbrahim Aktolon da ödül aldı.

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇI

Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen ve her geçen gün hayran kitlesini biraz daha genişleten İbrahim Aktolon, Dijital Dünyanın En'leri Ödülleri'nde büyük beğeni toplayan "Aşka İsyan" single'ıyla ödül aldı. Sanatçı, "Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı" seçildi. Aktolon'a ödülünü yorumcusu Bircan Bali verdi. Alkışlar arasında sahneye çıkıp ödülünü alan ünlü şarkıcı, kendisine oy veren müzikseverlere teşekkür etti.

YENİ ŞARKI YOLDA

Moda tasarımcısı Oktay Seven tarafından özel olarak hazırlanan, altın zincir işlemeli kıyafeti ve sempatik tavırlarıyla gecenin en çok dikkat çeken ismi olan İbrahim Aktolon, sevenlerine de bir müjde verdi: "Yakında harika bir şarkı daha yayınlayacağım. Klibimiz de çok güzel oldu. 'Üstü Kalsın' adlı bu yeni şarkımı da çok beğeneceğinizden eminim."


Siyaset, Magazin, Güncel

Kaynak: Bültenler

HABER YORUMLARI
18.11.2019 02:31:07