22.04.2019 12:20

Dijitalleşen Dünya Bilgi'de Konuşulacak

Dijitalleşen Dünya Bilgi

İSTANBUL Bilgi Üniversitesi ve MediaCat program ortaklığıyla yürütülen akademi ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan kadrosu ile MarkaOkulu, iş hayatı ve insan ilişkilerinde dijitalin güncel etkilerini 'Dijitalin Serüveni' seminerinde ele alacak.

İSTANBUL Bilgi Üniversitesi ve MediaCat program ortaklığıyla yürütülen akademi ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan kadrosu ile MarkaOkulu, iş hayatı ve insan ilişkilerinde dijitalin güncel etkilerini 'Dijitalin Serüveni' seminerinde ele alacak. 25 Nisan'da santralistanbul Kampüsü'nde gerçekleştirilecek etkinlikte sektörün önde gelen isimleri dijital dünyanın bugünü ve yarınını mercek altına alınacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi/ MarkaOkulu Yüksek Lisans Programı geçen yıl 'Tüketici Serüveni' başlığıyla ilk kez düzenlediği etkinliklerini bu yıl 'Dijitalin Serüveni' ile sürdürüyor. Etkinlikte dijitalin insan hayatına etkisinin yanı sıra teknolojiye bağlı olarak değişen ve gelişen sosyal ilişkiler ile veri mühendisliği de ele alınacak.

İki ayrı oturumda gerçekleştirilecek etkinliğin birinci bölümü İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi/ MarkaOkulu Yüksek Lisans Programı Direktörü ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gresi Sanje'nin 'Gözetim Kapitalizmi ve Veri Endüstrisi' başlıklı açılış konuşması ile başlayacak. BİLGİ Öğretim Görevlisi ve FutureBright Group Kurucu Ortağı Akan Abdula'ın 'Algoritmalar ve Geleceğin İş Kültürü' başlıklı konuşması ile devam edecek birinci oturumda son olarak BİLGİ Öğretim Görevlisi ve TBWA Reklam Ajansı Medya Sorumlusu Nüzhet Algüneş 'Yeni İnsan, Yeni Medya' başlıklı konuşması ile katılımcılarla buluşacak.

Etkinliğin ikinci oturumu BİLGİ Öğretim Görevlisi ve MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan'ın moderatörlüğünde başlayacak.  Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, MediaMarkt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu ve VakıfBank Kurumsal İletişim Başkanı Arzu Örsel'in katılımları ile gerçekleşecek olan 'Dijital İşimizi Nasıl Dönüştürdü?' başlıklı panelde dijitalleşen dünyada iş dünyasının nasıl şekillendiği tartışılacak. Etkinlik BİLGİ Öğretim Görevlisi, Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan'ın 'Bizi Biz Yapan Hikayeler' başlıklı konuşması ile son bulacak.

Katılım ve detaylı bilgi için üniversitenin internet adresi ziyaret edilebilir.

- İstanbul
Kaynak: DHA
İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul, Güncel