Diriliş Ertuğrul oyuncusu Hanifi Koç'tan HDP binası önünde eylem yapan ailelere destek ziyareti

Diriliş Ertuğrul'da Çavdar Obası Beyler Beyi Kaan Bey rolünü canlandıran oyuncu Hanifi Koç, HDP binası önünde çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırıldığı için eylem yapan aileleri ziyaret etti.

10.09.2019 20:13

Çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan ailelerin Diyarbakır'da HDP binası önünde eylemleri 8. gününde devam ederken, bir destek ziyareti de Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu Hanifi Koç'tan geldi.

"BUNU MİLLETE İYİ BİR GELECEK OLARAK GÖRÜYORUM"

HDP Diyarbakır İl Teşkilatı önünde çocuklarının dağa kaçırılması nedeniyle oturma eylemi yapan ailelere destek ziyaretleri devam ediyor. Eylem 8. gününe girerken, ailelere bir destek ziyareti de Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan oyuncu Hanifi Koç'tan geldi. Hanifi Koç, "Bunu millete iyi bir gelecek olarak görüyorum. İnsanların ayaklanması, bu insanların feryadı Türk milletine bir şey söylüyor" dedi.

"BİZ BİR BÜTÜNÜZ"

Koç, "Biz bir bütünüz, tekiz, yekpareyiz. Artık terörün ülkemizde, şehirlerimizde olmasını istemiyoruz. Bu onun eseri. Bunu da başlatan Hacire annedir, Allah ondan razı olsun" diye konuştu. Oyuncu Hanifi Koç, daha sonra gazilerle görüşüp bir süre oturduktan sonra ayrıldı.

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Hanifi Koç'tan HDP binası önünde eylem yapan ailelere destek ziyareti

Halkların Demokratik Partisi, Diriliş Ertuğrul, Diyarbakır, Magazin, Güncel

Kaynak: İHA

YORUMLAR(18)
ONUR BABOS:Ulan prim yapiyor diyen gezi seviciler gezide sanatci bozuntulari en one gectiklerinde niye sesiniz cikmiyordu.
REALİST:Devlet bu insanların eylemiyle herşeyi yoluna sokacağını düşünüyorsa vay halimize vaylar halimize
CONİ:reklam pesinde nolcak
DELİDİR NE YAZSA YERİDİR:Sanatçılığını yap ne işin var oralarda . Sanatçılar siyaset yapmamalı DİYENLERİN beyinleri sulanmış da , çığırtkanlık yapıyorlar . . . . . . . . . . . . Bir gün de çizginiz doğru olsun . . . . Bir gün de hangi kılıcı salladığınız belli olsun ya . . . Öylesi veya böylesi hiç bir ana gözyaşı dökmesin , incinmesin ne olur
YUSUF:Nerede sanatci gecinen digerleri? Cy, saklaban ivedik, geziciler, kupheli gokhan neredesiniz. Binbur yuzunuzden biride bu ailelere destek vermek olsun. Ner var yani cokca yuzunuz var baska yerdede baska yuzunuzu gosterirsiniz!
SELCUKBEEEYY:demogojı cetesı neredesınız (gezı parkı) sokaklardaydınız 2 ağaç ıcın sımdı nıye sessızsınız
BUKET:adam gibi adam
BİR ZAMANLAR ANADOLU:İyi de bu aileler çözüm sürecinde niye gelmemiş oraya,bunun siyasi bir talimatla yapıldığına inanmayan aptaldır!
BİR ZAMANLAR ANADOLU:Bana bak embesil boş boş konuşma,bu olay istismar ediliyor birilerinin bekası için,kapatın o zaman partiyi ikiyüzlüler, niye yapmıyorsunuz,prim yapamazsınız değilmi?!
BİR ZAMANLAR ANADOLU:Kobani hdp li değilim,ampülcü hiç değilim al birini vur ötekine!
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın