19 Mart 2017, 23:36

O Ses Türkiye' Şampiyonu Dodan, 'Huma Kuşu' ile Herkesi Mest Etti

'O Ses Türkiye'de şampiyonluk ipini göğüsleyen Dodan, seslendirdiği 'Huma Kuşu' isimli parçayla herkesi kendinden geçirdi.

Ekranların en fazla izlenen ve heyecan dolu müzik yarışma programı O Ses  Türkiye'de dün akşam sezon finali gerçekleşti. Muhteşem performansların sergilendiği O Ses  Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu. Sonuçla birlikte 2011'den bu yana yayınlanan yarışmada bir ilk gerçekleşti.

HALK TERCİHİNİ DODAN'DAN YANA KULLANDI

6 yarışmacının adını finale yazdırdığı yarışmada kademeli olarak elemeler yaşandı. Sona kalan iki isim ise  Hadise'nin takımından Dodan Özer ile Gökhan ve Hakan'ın takımından Resul Aydemir oldu. Yapılan son halk oylaması sonucu Dodan Özer birinciliği göğüsledi.

HADİSE BİR İLKİ BAŞARDI

Bu sonucun ardından  Hadise O Ses  Türkiye'de ilk kez kazanan jüri oldu. Yarışmayı kazanan Dodan hem araba hem de single çıkarmaya hak kazandı.

MEST EDEN PERFORMANS

O Ses  Türkiye'de şampiyonluk ipini göğüsleyen Dodan, finalde sergilediği performansta 'Huma Kuşu' isimli parçayı seslendirdi. Dodan'ın performansı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri mest etti.

19 Mart 2017 Pazar 23:36