Cani anne, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı

Özbekistan'da bir kadın, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı. Suçunu örtbas edebilmek için de başka bir bebeğin canına kıydı.

11.09.2019 19:42

Özbekistan'da korkunç bir olay yaşandı. Yeni doğum yapmış bir kadın, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini camdan aşağıya attı. Suçunu örtbas edebilmek için aynı serviste tedavi gören bir başka bebeği de pencereden aşağıya attı.

Doktorlar 23 yaşındaki yeni doğum yapmış kadına "Bebeğiniz sakat olabilir" dedi. Yeni doğan bebeğinin sakat olabileceğini öğrenen cani kadın, bebeğini hiç acımadan hastanenin 16. katından aşağıya attı. Daha önce de iki engelli bebek dünyaya getiren kadın, suçunu örtbas edebilmek için başka birine ait bebeği daha camdan aşağıya attı.

İKİ BEBEK DE KURTARILAMADI

Serviste görevli hemşirelerin uyuyor olması sebebiyle durum bir saat sonra fark edilirken bebeklerin pencereden aşağıya atıldığını gören doktor ve hemşireler tarafından bebeklere müdahalede bulunuldu.Ancak bebekler, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

İKİ ENGELLİ BEBEK DAHA DÜNYAYA GETİRMİŞ

Olayla ilgili açıklama yapan polis, kadının bu suçu işlemesinin altında daha önce de iki engelli bebek dünyaya getirmesi olabileceğini söyledi.

Cani annenin 20 yıl hapis cezası alması beklenirken görevi başında uyuya kalan hemşireler hakkında da soruşturma başlatıldı.


Cani anne, sakat olabileceğini öğrendiği bebeğini hastanenin 16. katından aşağıya attı

Özbekistan, Bebek, 3. Sayfa, Yaşam, Güncel

YORUMLAR(17)
YİLMAZ:olur böyle seyler özbektir türktür sonucta
BERAT 58:Senin ben bir özürlü yaşadığına göre asil Türk kanı taşımadığın kesin.
SİVASLI İBOCAN:Cani kadın canı veren Allah o çocuğu sen öldüresin, diğer çocuğu katledesin diye vermedi, onlara kıyacak kadar PSİKOLOJİN BOZUKSA kendine neden zarar vermiyorsunda karşı tarafa atak yapıyorsun. . Kanun filan dinlemeyecekyaptığını sana da uygulayacak sistemi devreye sokacaksın. . . kendi koyduğu yasaya uymayan insan katlima fırsatverdikçe rahatlık olmaz, ÖLDÜRENİ KORUYAN =YASALAR. . . . .
EFENDİOGLU:Nerede feministler. . . . ????
TXX:GERİZEKALI MALLLLLL. ALLAH BELANI VERSİN. BASKASININKİNİ NİYE ATIYORSUN BIDE
......:Doktorlar her şeyi de pat diye hastalarının yüzüne söylemese olmuyor demi ? Yeni doğum yapan kadının lohusa depresyonu diye bir durumu var demi ama doktor bey. .
AHMET:Daha önce 2 kere bu durumu yaşamış olması birşey fakeder mi? Allahın verdiği cana kıymanın akla mantığa sığan hiçbir sebebi olamaz.
MD:Sonra da niye zamaninda demedin diye şikayet ederler.
YÜZLÜ:sizce doktor bilmiyo mu bunu doktor bunu yakınına söylemek zorunda yakını salaksa doktır ne yapsın
AYDIN:bir ana düşünün evladı için dünyayı yakan bir ana düşünün doğurduğunu başına bela olarak gören kimse kafasını çevirmesin bizim ülkemizde de olan şeyler benimde engelli evladım var emin olun ALLAH sabırda veriyor rızkını da fazlasıyla veriyor zordur bakımı lakin herşey bir gülüşüne bakar yeter ki yüzü gülsün dersin mutlu olsun dersin bir kere bile sorgulamadım benim kaderim dedim belki benim sınavım bu dedim emin olun dünyada bütün yükün hafifliyor YARADAN ALLAH fazlasını sunuyor insana
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın