09 Ağustos 2018, 21:57

Düğün Konvoyuna Baskın! Damat Cezaevine Götürüldü

Bursa'da dünyaevine girmeye hazırlanan damadın kınası için, arkadaşları tarafından oluşturulan konvoya polis baskın yaptı. Hakkında 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan damat, gözaltına alınırken gelin ve davetliler ise adliyeye akın etti.

Bursa'da çok sayıda suçtan hakkında kesinleşmiş 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan Yunus Yavuz kınası için gelini almaya giderken aracı polis tarafından durduruldu. Düğünü olduğunu söyleyen damat hakkında kesinleşmiş cezası bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alındı. Kına için toplanan davetliler gelinle birlikte adliyeye akın etti.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Gözaltına alınan Yavuz'a daha önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hakkında işlem yapıldığı, bu suçla ilgili açılan soruşturma kapsamında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapsi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan damat emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan damat düğün yapacağını ve kına için girdiği konvoydan alındığını ifade ederek düğününü yapmak için izin istedi. Yavuz'un bu isteğini reddeden hakim sanığın cezaevine gönderilmesine karar verdi.

"HİÇ BİR ŞEY YARIM KALMADI"

Çıkışta ailesi ile vedalaşan damat gözyaşları içerisinde geline sarıldı. Cezaevine götürülmek üzere adliyeden çıkarılan damat Yavuz, çıkışta gazetecilere 'Hiçbir şey yarım kalmadı. Her şey 10 gün sonra kaldığı yerden devam edecek' dedi.

Yavuz'un cezaevine götürülmesinin ardından davetliler ve gelin adliyeden ayrıldı.

Yunus Yavuz,Polis,Bursa
09 Ağustos 2018 Perşembe 21:57YORUMLAR (150)
....: Burda bilip bilmeden konusmak ne kadar kolay hic kimse dusunmuyor bugun iyiyimde yrn ne olurum yok geline iftira yok ailesine ayiptir gunahtir herkesin evladi var olayin ic yuzunu kimse bilemez
....: Burda bilip bilmeden konusmak ne kadar kolay hic kimse dusunmuyor bugun iyiyimde yrn ne olurum yok geline iftira yok ailesine ayiptir gunahtir herkesin evladi var olayin ic yuzunu kimse bilemez
BELGİN: Hapise girer cikar ondan sonrada kadini öldürür yine gider hapise
AMAZON: o pempe kıyafetin altında yaşanır beee. saraylara değişmem.
VATAN: REZİLLİĞE BAK YA AL BİRİNİ VUR ÜTEKİNE. DERLERYA BANA ARKADAŞINI ŞÖYLE SANA KİM OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM.
Tüm 150 yorumu okumak için tıklayın