Dükkana giren otomobil ortalığı savaş alanına çevirdi

Kadıköy'de gece saatlerinde içerisinde sürücü dahil iki kişinin bulunduğu bir otomobil, kapalı olan bir lokantanın içine girdi. Kazada can kaybı veya yaralı olmazken, sürücü olay yerinden kaçtı. Dükkanda ise maddi hasar oldukça büyük.

08.12.2019 09:15 | Son Güncelleme: 08.12.2019 12:03

Saat 04.00 sıralarında İstanbul'un ilçesi, Rasimpaşa Mahallesi, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'nde meydana gelen olayda, cadde üzerinde bulunan ve o saatte kapalı olan bir lokantaya aşırı hızlı olduğu iddia edilen 34 KV 1074 plakalı otomobil girdi. Sesi duyan çevredeki vatandaşlar olay yerine geldiğinde otomobilden iki kişinin çıktığını iddia ederken sürücü ortalıktan kayboldu. ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlatırken olay yerinden kaçan sürücüyü bulmak için çalışma başlatıldı.

KAZA SONRASI İTFAİYE EKİPLERİ HAREKETE GEÇTİ

Otomobilin altı katlı binanın altında bulunan lokantaya girdiğinin ihbarını alan itfaiye ekipleri olay yerine gelerek otomobil ve çevresini kontrol etti. Polis ekiplerinin güvenlik önlemini aldığı görülürken herhangi bir yaralı ihtimali için ambulans ekibi hazır bekletildi.

İŞ YERİ SAHİBİ ŞOKE OLDU

Olayın edilmesi üzerine dükkanına gelen lokanta sahibi Sedat Kılıç, "Kazayı, gece saat 04.00'de komşularım haber verdi, geldim olay yerine manzara bu. Sürücünün kaçtığını söylüyorlar ve dükkanda aşağı yukarı yüz bin lira zarar var" ifadelerini kullandı.

Dükkana giren otomobil ortalığı savaş alanına çevirdi

Kadıköy, Polis, 3. Sayfa

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI
29.01.2020 04:13:17