Dünya Hali Filmi

Dünya Hali filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Dünya Hali filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

16.10.2018 08:54 | Son Güncelleme: 16.10.2018 08:54Dünya Hali Filmi
Serdar İTÜ Makine bölümü mezunudur ve geçimini animatörlük yaparak sağlamaktadır. İçine kapanık biri olan Serdar uzun süredir Gizem adındaki genç bir kadından hoşlanmaktadır. Fakat Gizem’in ne bu aşktan ne de Serdar’ın varlığından haberi vardır. Gizemle tanışmaya bir türlü cesaret edemeyen Serdar, ev arkadaşları Batu ve Masal ile girdiği iddiayı kaybedince Gizem'le tanışıp onun kalbini çalmak zorunda kalır. Gizem ile nasıl iletişim kuracağını bilemeyen Serdar’ın ayağına büyük bir fırsat gelir. Ah Güzel İstanbul dergisinde çalışan Gizem, aşık olma korkusu olan filofobi hakkında bir çalışma yapmaktadır. Konu ile ilgili röportaj yapması gereken Gizem karşısında kendisini filofobik olarak tanıtan Serdar’ı bulur. Serdar bir yandan Gizem’in gönlünü kazanmaya çalışırken bir yandan da Gizem'e aşık olan dergi patronu Arda ve onu evlendirmeye çalışan annesi Halime'yle baş etmeye çalışır.

koltuğunda Ömer Can'ın oturduğu 'Dünya Hali' film inin başrolünü Murat Dalkılıç ve Melis Sezen üstleniyor.


Yönetmen: Ömer Can
Senaryo: Okan Çil
Oyuncular: Murat Dalkılıç, Melis Sezen, Serenay Aktaş, Demet Gül, Gökay Müftüoğlu, Eren Hacısalihoğlu, Birsen Dürülü, Sadık Gürbüz, Pınar Şenol
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Dünya Hali
Yapımcı Firma: Pusula Film
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Filmin Süresi: 100 dk.
Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey
Vizyon Tarihi: 02.11.2018

Dünya Hali Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.


Yönetmen, Sinema

Kaynak: InterSinema.com

18.01.2020 12:25:13