Dursun Özbek'ten 'Paşa Gönlün' Tepkisi

- Dursun Özbek'ten 'Paşa gönlün' tepkisiİSTANBUL - Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Ayhan Özmızrak'ın 'Bir daha ki seçim sizin paşa gönlünüze kalmış" açıklamasına Başkan Dursun Özbek, kürsüye çıkarak tepki gösterdi.

10.01.2018 18:54 | Son Güncelleme: 10.01.2018 18:54
- Dursun Özbek'ten 'Paşa gönlün' tepkisi

İSTANBUL - Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Ayhan Özmızrak'ın 'Bir daha ki seçim sizin paşa gönlünüze kalmış" açıklamasına Başkan Dursun Özbek, kürsüye çıkarak tepki gösterdi.
Galatasaray'ın Ocak ayı divan kurulu toplantısında Divan Kurulu Üyesi Ayhan Özmızrak, söz alarak açıklamalarda bulundu. Özmızrak, "Ünal Aysal başkanı örnek gösteriyorsunuz. Galatasaray tarihinde onlarca başkan var. Örnek olarak Ünal Aysal'ı mı buldunuz. Dün akşam kendisi de 'Erken seçim mi olur, nereden çıkarıyorsunuz' dedi . Örnek alacaksanız size o koltuğu devreden Duygun başkanının ne yaptığını, nasıl davrandığını örnek alın. Bu yaptığınız tüzüğe uygun. Kanuna uygun. Hukuka ve etiğe uygun mu o başka. Tüzükteki açıklıkları kullanıyorsunuz. Bir daha ki seçim sizin paşa gönlünüze kalmış" diye konuştu.
Dursun Özbek'ten cevap
Ayhan Özmızrak'ın konuşmasının ardından söz alan Başkan Dursun Özbek, Özmızrak'ın konuşmasına cevap verdi. Kürsü dokunulmazlığına saygısının olduğunu belirten Özbek, "Ama ifade ederken dikkat etmesinde fayda var. Galatasaray Kulübü Başkanı, genel kurulun seçtiği başkandır. Galatasaray Başkanı'na 'Paşa gönlün nasıl istiyorsa' diye hitabet etmeyi uygun buluyorsanız ben kendisini tebrik ediyorum, konuşma tarzından dolayı. Bu konuya tahammül edemedim. Paşa gönlün ne demek?" diye cevap verdi.
Dursun Özbek'ten 'Paşa Gönlün' Tepkisi

Ünal Aysal, Spor

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI
23.01.2020 22:13:09