Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı

Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la 6 yıl sonra barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı.

Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı
22.02.2019 11:47 | Son Güncelleme: 22.02.2019 15:07

6 yıl önce küsen Demet Akalın ve Alişan, bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında gözyaşları içinde barıştı. Eskiden Demet Akalın'la yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ancak şimdilerde mahkemelik olan Ece Erken, Alişan'a tepki göstererek takipten çıkardı.

ALİŞAN'I TAKİPTEN ÇIKARDI

Ece Erken, davalık olduğu Demet Akalın'la Alişan'ın barışmasının ardından Alişan'ı takipten çıktı. Erken'in bu hareketi Alişan ve Ece küstü yorumlarına sebep oldu. Alişan ise samimi olduğu arkadaşı Ece Erken'i takip etmeye devam ediyor.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE BARIŞTI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının sunucuları, Demet Akalın'ı Alişan'ın yeni doğan bebeğinin videosunu beğendiğini görünce ikiliyi barıştırmak için harekete geçti. Canlı yayında aynı anda Alişan ve Demet Akalın'ı arayan sunucular, ikiliyi konuşturarak barıştırdı. Birbirinin sesini duyan ünlü isimler gözyaşlarına boğuldu.