Ece Erken, İki Kız Çocuğunu Alıkoyduğu İddia Edilen Nihat Doğan'a Tepki Gösterdi

Talat Bulut haberinde Nihat Doğan tartışan Ece Erken, Doğan'ın kız çocuklarını alıkoyma iddiası için "Bulut için ne dediysem onun içinde geçerli" dedi.

13.09.2018 17:21 | Son Güncelleme: 13.09.2018 17:35

11 ve 16 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınarak ifade veren Nihat Doğan hakkında olumsuz yorum yapan Ece Erken, takipçilerinin hedefi oldu. Geçtiğimiz gün Talat Bulut'un taciz haberinden dolayı "Tacizde delili aranmaz, beyan önemli" dediği için Nihat Doğan'la karşı karşıya gelen Ece Erken, bu seferde Doğan'ı konu üzerinde eleştirdi.

"HEPİMİZİN EVLADI VAR, TALAT BULUT İÇİN NE DEDİYSEM ARKASINDAYIM"

Nihat Doğan'a inanmadıkları için programı artık izlemeyeceğini ve Doğan'a ayıp ettiklerini söyleyen bir takipçisine Talat Bulut üzerinden cevap veren Erken, Lütfen izlemeyin. Dava bitince isterseniz izlersiniz babam olsa böyle konuda arkasında durmam. Aile Bakanlığı devreye girmiş ne sizin haddiniz ne bizim artık olaya dahil olmak. Hepimizin evladı var ben Talat Bulut olayında ne dediysem ne konuştuysam arkasındayım!" dedi.

"BÖYLE BİR ŞEYİN HATASI OLMAZ"

Bir kullanıcının "Nihat Doğan suçlu ya da suçsuz olabilir. Ancak daha iki gün önce yanınızda oturan biri için manidar konuşmalar hiç yakışmadı. Çok eski programlarınızdan beri izliyorum ama bu kez samimi gelmediniz. İnsan dostları bir hata yapsa bile bu tavır ile konuşmamalı" yorumuna "Hata mı yapsa? Hata derken böyle bir şeyin hatası olur mu? Biz nasıl bir toplum olduk çok üzücü" cevabını verdi.


"NİHAT DOĞAN AKLANDI AMA SİZ ARKASINDA DURMADINIZ"

Nihat Doğan hakkında söylediklerinden dolayı kendini suçlayanlara tepki gösteren Ece Erken, "Nihat Doğan Akladnı. Ama sizler suçsuz olduğunu bile bile arkasında durmadınız ona destek olmadınız mırın kırın ettiniz yazıklar olsun dost değilmişsiniz" yorumuna "Aklanmak? Aile Bakanlığı niye devreye girer? lütfen bu kadar cahil olmayın, okuyun, öğrenin, araştırın, ister izlersiniz inanın benim vicdanım her şeyden önemli." dedi.

Ece Erken, İki Kız Çocuğunu Alıkoyduğu İddia Edilen Nihat Doğan'a Tepki Gösterdi

Talat Bulut, Nihat Doğan, Magazin, Güncel


HABER YORUMLARI
23.01.2020 17:36:55