Ece Erken ve Nazım Torbalıoğlu Amerika'da Sarmaş Dolaş Görüntülendi

Ünlü sunucu Ece Erken, geçen yılın sonlarında görüşmeye başladığı Nazım Torbaoğlu ile Amerika'da sarmaş dolaş görüntülendi.

04.07.2018 10:56 | Son Güncelleme: 04.07.2018 10:55

Ece Erken ile geçen yılın sonlarında görüşmeye başladığı Nazım Torbaoğlu'nun aşkı gözlerden uzak sürüyor. Ünlü sunucu ile İzmirli işadamının birlikte tatil için Amerika'ya gittiği ortaya çıktı.

"İLİŞKİMİZ YÜRÜMEDİ" DEMİŞTİ

Erken ve bir ara ayrı şehirlerde olmalarını gerekçe göstererek "ilişkimiz yürümedi" dediği Torbaoğlu, önceki gün Los Angeles'ta alışveriş yaparken görüntülendi. Torbaoğlu, bu beraberliğin duyulmasından bir süre önce eşinden ayrılmıştı.

NAZIM TORBALIOĞLU KİMDİR?

1969 doğumlu iş adamı Aydın Bozadoğan'lıdır. Ece Erken'le aşk yaşayarak adını magazinde sıkça duyduğumuz Nazım Torbaoğlu, Kulübü yöneticisidir. Ayrıca bir Gıda firmasının sahibi olan Nazım Torbaoğlu, ülkesini seven patron olarak lanse ediliyor.

Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünü kazanıp son sınıfta Üniversiteye ara vermiştir. 1997 yılında ilk şirketine kurarak iş hayatına atılmıştır. En son İzmir Karşıyaka Spor Kulübünde voleybol şube başkanlığı görevindedir.

Ece Erken ve Nazım Torbalıoğlu Amerika'da Sarmaş Dolaş Görüntülendi

Amerika Birleşik Devletleri, Los Angeles, Karşıyaka, Ece Erken, Magazin


HABER YORUMLARI
13.11.2019 07:02:17