04.08.2015 19:08

Ece Seçkin Elbisesiyle Yürek Hoplattı

Ece Seçkin Elbisesiyle Yürek Hoplattı

Bodrum'da sahne alan Ece Seçkin, elbisenin eteğini çekiştire çekiştire konserini tamamlarken, hem gözlere hem de kulaklara hitap etti.

Bodrum'da sahne alan Ece Seçkin, süper mini elbisesiyle yürek hoplattı. Elbisenin eteğini çekiştire çekiştire konserini tamamlayan Seçkin, hem gözlere hem de kulaklara hitap etti.

ELBİSESİNİN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Pop müzikte son dönemdeki çıkışıyla adından söz ettiren, başarılı çalışmalarının yanı sıra fiziği ve sahnedeki danslarıyla da dikkati çeken Ece Seçkin, Moss Club'ta sahne aldı. Bu yıl çıkardığı albümünün de adı olan 'Aman Aman' şarkısıyla konserine başlayan Seçkin, etek kısmı süper mini elbisesinin azizliğine uğradı.

ETEĞİNİ ÇEKİŞTİRDİ

Danslarıyla göz dolduran Seçkin, hareket ettikçe yukarı toplanan eteğini aşağıya doğru çekiştirmesi objektiflere yansıdı. 1.5 saat sahnede kalan Seçkin, klip de çektiği 'Bu ne ya' ardından 'Mahşer', 'Şok oldum', 'Hoşuna mı gidiyor' ve 'Aman aman' adlı parçalarını tatilciler için seslendirdi. Hareketli şarkılar eşliğinde dans eden tatilciler, doyasıya eğlendi. Seçkin, hem gözlere hem de kulaklara hitap etti.

Ece Seçkin'in sahne aldığı gecen fotoğraflar...

Kaynak: DHA
Bodrum, Ece Seçkin, Magazin

YORUMLAR