Ece Üner, Arda Turan yorumuyla gündem oldu: Arda yerine gol atalım

Show TV Ana Haber'in başarılı sunucusu Ece Üner, Arda Turan'ın Berkay ile yaşadığı olaylar sebebiyle ceza almamasını "Arda Turan yerine gol atalım" diyerek eleştirdi. Üner, "Birisinin karısını taciz etmesek de laf atabilir, neredeyse ceza almayabiliriz" dedi.

11.09.2019 21:38

Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner, futbolcu Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile kavga etmesiyle ilgili 3 ayrı suçtan toplamda 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldığı, cinsel taciz suçundan ise beraat ettiği davaya ilişkin haberi sunarken, "Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış bizde onun yerine gol atalım." diyerek mahkeme kararını eleştirdi. Üner, "Birisinin karısını taciz etmesek de laf atabilir, neredeyse ceza almayabiliriz" dedi.

"CEZA ALMAYABİLİRİZ"

Üner canlı yayında Arda-Berkay kavgasıyla ilgili, "Madem Arda Turan bizim yerimize manşet atmış bizde onun için gol atalım. Birisinin karısını taciz etmesek de laf atabilir, kocasının burnunu kırabilir, hastaneye ruhsatsız silahla girip sıkabilir ve neredeyse hiçbir ceza almayabiliriz. Zaten ceza almayacağımızı bildiğimiz için bunları yaparız. Öyle mi? Koskoca adalet sistemi bize başka Arda Turan'a başka bir karar çıkarmaz herhalde böyle bir durumda." ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Ünlü futbolcu Arda Turan, aralarında Burak Yılmaz'ın olduğu erkek arkadaşlarıyla Emirgan'daki bir yere eğlenmeye gitti. İlerleyen saatlerde mekana şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Şahin de geldi. Yan yana localarda eğlenen grup bir süre sonra tartışmaya başladı. İddiaya göre Berkay sigara içmek için dışarı çıktığında ünlü futbolcu, Özlem Şahin'in yanına giderek "Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım" dedi.

Bu sözleri duyan Berkay, Turan'a "Karımı eve bırakıp döneceğim. Erkek erkeğe konuşacağız" diye karşılık verdi. Bu uyarı üzerine gerilen Turan da Berkay'a kafa attı. Kanlar içinde kalan şarkıcı, eşi ve arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından Arda Turan'ın da Berkay'ın bulunduğu hastaneye giderek şarkıcıdan "Eşin olduğunu bilmiyordum" diyerek özür dilediği öne sürüldü.

Çıkan kavgada Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı. Arda Turan, kavga sonrası belindeki tabancayla Berkay'ın tedavi gördüğü hastaneye gitti ve orada çıkan boğuşmada Turan'ın silahı ateş aldı. Kavga sonrası mahkemelik olan Arda Turan ve Berkay arasında 30 Ocak tarihinde gerçekleşen ilk dava 11 Eylül tarihine ertelenmişti.

Ece Üner, Arda Turan yorumuyla gündem oldu: Arda yerine gol atalım

Arda Turan, Ece Üner, TV, Magazin, Spor

YORUMLAR(75)
HAKAN06:Arda senin anan bacın yokmu
BOŞ MUHABBET:Sen altı üstü bir haber spikerisin, kendine gel !
HALK EKMEĞE ZAM YAPAN HALKIN ADAMI:Laf atma var mı yok mu. Buna göre kiöin haklı olduğu ottaya çıkar (ztn silah olayı sabit ondan ceza aldı bildiğim kadarıyla)
HÜSEYİN:Basın diploması alırsan her şeye laf söylemeye hakkın oluyor medyanin dışarda süt dökmüş kedi medyada aslan işinizi yapın haber diye millete sunduğunuz haberler dedi kodu magazin
XXXL:kaç yıl olsun laf atmanın cezası
KOKOS AVRAT:ARDAYI VE ADALETI ELESTIRMEK SANAMI KALDI TV EKRANINDAN KOKOS. . ELESZIRECEKSEN SAHSI BIR YERDEN ELESTIR TV den DEGIL KOKOS, SEN KENDINE BAK BU MEVKIYE GELENE KADAR ARDAYA DEGIL
SEYTANIN AVUKATI:YUMSAK EMRAH KADINI BURADAN ELESTIRIYORLAR TV DEN DEGIL . YORUMU IYI OKU YENI YETME EMRAH
MEDYANİN GUCU:Vukuat olan bir arda adalaet onunda haklida olsa gercekte haklida olsa malesef medyada haksiz duruma dusebiliyor... bence hakli kimse gecmis olsun...
EMRAH:Peki kadını eleştirmek de sana mı kaldı eleştireceksen bireysel eleştir medyadan değil kokoş
YAZIK !:Niye tv den eleştirince noluyor , bırakın herkes duysun doğruları , bütün olaylara siyasi açıdan bakmayın , bir kez de adil, dürüst ve tarafsız olun.
Tüm 75 yorumu okumak için tıklayın