Ece Üner'den TFF'ye Fatih Terim tepkisi: Bu ayıp da bize yeter

Show TV spikeri Ece Üner, ana haber bülteninde tüm uyarılara rağmen liglerin ertelenmemesi ve Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkması hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı ve TFF'yi eleştirdi.

25.03.2020 14:09 | Son Güncelleme: 26.03.2020 08:51
Yorumlar (24)
YAŞLI KURT: ULA BU KARI DA HERYERE YETİŞİYO LAA
SERİF: bu ülkede bir tek fatih terimmi var yazık ya
HELAL BE KADIN: hastayım bu kadına
MURAT: Can güvenliğimiz şampiyonluktan ve 3 puandan önemlidir bizi hükmen mağlup sayın deyip maça çıkmasaydı samimi ve kahraman olurdu maçtan sonra hiçbir önemi yok ve samimi değiller Allah tez zamanda şifa verir inşaAllah.
ANAVANRİN: Ece üner çok konuşuyo başını yakar
NİRVANA: Burada eleştirilecek olan Gs kulübü ve Fatih Terim . Bunlar Bjk maçı haftasında 50bin kişinin sağlığını garanti ediyoruz maç seyircili , 50 bin kişi ile oynansın dediler . Sağlıkla ilgili endişeleri TFF nin seyircisiz kararı sonrası puan kaybıma mazeret olarak başladı . Terim sağlığından endişe ettiği için söylemedi o sözleri . Malum o kendini yenilmez görür . Virüsten mi korkacaktı? O sözler puan kaybından dolayı idi . Terim sağlığından endişe etse, istifa eder maça gelmezdi .
CE CEYLİ: VAH VAH VAH.
RAMBO: her kes kendi ohalini ilan etsin demek sorumluluktan kaçmaktır devletin ohal ilan etmesi gerekir
RAMBO: ülkede fırsatçılar cirit atıyor hiç bir denetim yok yapılanlar sadece göstermelik yazıklar olsun her şey para olmuş
KORONA: Sayın Fatih Terim hocanın başkanı çıkıp oynansın dediğinide söylemeni beklerdim Ece hanım.
CC: Tabi tabi sadece F. T BJK maçında virüs kaptı. Sen niye çalışıyorsun dikkat et virüs kapabilirsin. . o zaman kimi suçlayacaksın bakalım. . sizin gibiler insanları kutuplaştırıyor. .
BATU: Esas kutuplaştıran kim biliyormusun fatih terim ertelensin dediğinde kendini düşünüyor samimi değil diyenlerdir
0 4
RAMBO: gerekli önlemler alınmıyor sadece boş laflar
KARA: O YABANCI MANŞETLER YAZAN ÜLKELERİN SON DURUMUNA Bİ BAK İSTERSEN SONRA KENDİ ÜLKENİ ELEŞTİR. BU SADECE TFF NİN ALDIĞI Bİ KARAR DEĞİL AYRICA GÜCÜN YETİYOSA ÜST MERCİLERİDE ELEŞTİR BAKALIM.
MURTAZA: Bu kadının yorumlarını severim sevdiğim biridir ama ilk kez hoşnut olmadım bu yorumundan. O kadar kişi çalışmak zorunda diyeceksin ki futbol zarari bir şey değil o zaman diğer zaruri olmayan eğlence sektöründeki herkes neden böylesine istisnai bir durumda dinlendirilmiyor. Yılda 52 haftanın 2 haftalık iznini çıkın hadi 2 bayramda 2 hafta tatil iznini çıkın 48 hafta kesintisiz çalışıyoruz ama nedense ekstra 2 hafta herkesin gözüne batıyor.
ADMAN: Bize daha fazla Ece Üner, ler lazim.
SELCUK: Yuru isine diyerleri Turkiye cumhuriyeti vatandasi deyilmi hanim efendi yalakalik yapma insan gibi haber sunculugu yap Turkiye cumhuriyeti fatih terimden ibaret deyildir Diyer viruse yakalananlari insandan saymiyorsunuz demekki
CACA: cahil hemen belli oluyor maho ve 1234 belliki fanatik yobazları sırf gs istedi diye kabul etmediler federasyonun lobiçileri vicdanınız rahatmı sizlerin aileside olabilirdi spor camiasının lobiçilerine sözüm
ORHAN EROL: KOVİD 19 italya gıbı olmadan ohal ilan edılsın bakın sıkıntı var ufak ama buyuk olursa kımse karsısında duramaz ben esnafım 20 gun evde kalsam bısey olmaz hepsı ıcerde ama bakıyorum hukumet bu işi tilkiligi vuruyor ama bedelı agır olur ucuz atlatalım ama bu sekılde atlatamazık sıkıntı cok buyuk halk kendı ohal ılan etsın dıyor hukumet yanlıstır pısman olmadan sokaga cıkmaya yasak gelsın
SARI: Cesur spiker hayranım yorumlarına evimin haber kanalı show
MAHO: Sen sadece işini yap. o maçta sadece Terim mi vardı da virüsü kaptı. Bilmiş bilmiş konuşursunuz
KAYA BEY: Harbi ismin gibi MAHOSUN LÂ
5 9
1234: Şu herif için verdiğiniz tepki birde Vatandaş için verseniz ya
KOTA: 1234 SANA MI KALMIŞ VERDİĞİMİZ DEĞER;HAZM EDEMİYORSANIZ HABERİ GEÇERSİNİZ KİMESE SİZE ZORLA OKUTMUYOR Kİ BİZİM DÜŞÜNCEMİZ ALLAH DÜŞMANIMIZA VERMESİN.