EDHO ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

EDHO ne zaman başlıyor dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Eylül ayı ile birlikte birçok diziye yeni sezonlarına başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu da heyecanla beklenmeye devam ediliyor. Bu akşam EDHO 140. yeni bölüm olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Diziye kimler katıldı?

17.09.2019 09:36EDHO ne zaman başlıyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 5. yeni sezon için heyecanlı bekleyiş sürüyor. ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona katılan yeni oyuncuların haberleri gelmeye devam ediyor. Beş yeni isim yeni sezonda rekortmen dizide yer alacak. Dizinin hayranları ise EDHO ne zaman başlıyor merak ediyorlar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başlama tarihi, yeni sezon fragmanı, yeni sezonda diziye katılan oyuncular ve tüm detaylar haberimizde.

EDHO NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu için belirlenmiş kesin bir tarih yok. Dizinin önceki sezon başlangıçları genelde Eylül sonu ile Ekim başı olarak gözüküyor. Buna göre EDHO 5. sezonu 24 Eylül veya 1 Ekim'de başlayacak diyebiliriz.

1. sezon - 40 bölüm - 8 Eylül 2015 başlangıç

2. sezon - 31 bölüm - 4 Ekim 2016 başlangıç

3. sezon - 37 bölüm - 19 Eylül 2017 başlangıç

4. sezon - 31 bölüm - 25 Eylül 2018 başlangıç

5. YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EDHO 5. sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Geçtiğimiz günlerde atv yeni sezon tanıtımı fragmanında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncuları da yer aldı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

YENİ SEZONDA DİZİYE KİMLER KATILDI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. yeni sezon kadrosuna; Selda Alkor, Naz Elmas ve Burak Sergen dahil oldu. Kutay Sungar ile Ufuk Tevge dizinin kadrosuna katıldı. İki genç yetenek Burak Sergen'in oğullarını canlandıracak.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Son bölümde Zeki'nin eline geçen başta İlyas ve Behzat olmak üzere ekibi son anda yapılan hamle kurtardı. Zeki, Selcan ile birlikte buradan kaçmayı başarsa bile sonunda yakayı ele verdi. Hızır ile anlaşma yapmak isteyen Zeki, kendisine verilen süre içinde kapıdan dışarı çıkmayı başaramadı. Yaralı bir şekilde yerde yatan Zeki'nin ölümü ise Fahri'nin elinden oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde Selcan'ın Hızır'dan intikam almak için pusu kuruyor. Dürbünlü tüfeği ile Hızır'ı hedef alan Selcan, tek başına iken atışını yapar. Fakat üzerinde çelik yelek olan Hızır, yeleğe denk gelmesi ile kurtulur.

EDHO 4. sezon finaline Ömür'ün İlyas için istenmesi sahnesiyle sona erdi. Behzat'ın sert tavırları, herkesi şaşırtmış ve soğuk rüzgarların esmesine neden olmuştu. Bu durumu Ömür'ün abisinin elini öpmesi ancak yumuşattı. Sonrasında açılan Ankara havası ile bir anda düğün havasına giren ekip hep birlikte oynamaya başladılar.


Gündem, Magazin, Güncel

YORUMLAR
20.10.2019 02:24:27