Edin Visca ve Volkan Babacan'a İzin Yok

Teknik Direktör Abdullah Avcı, transferde adı geçen iki oyuncusunu kesinlikle bırakma niyetinde olmadıklarını söyledi.

29.08.2018 05:35 | Son Güncelleme: 29.08.2018 05:35Edin Visca ve Volkan Babacan'a İzin Yok


LEVENT KALKAN

Medipol Başakşehir Kulübü son dönemde isimleri Fenerbahçe ile birlikte anılan Edin Visca ve Volkan Babacan'ın yanı sıra Gael Clichy'yi kesin olarak kadrosunda tutacak.

Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren turuncu-lacivertliler, sözleşmesi 2021'e kadar uzatılan 28 yaşındaki Visca'yı elden çıkarmaya kesinlikle sıcak bakmıyor. Son dönemde yedek kalan milli kaleci Volkan Babacan'la yolların ayrılması da düşünülmüyor. Takımın en önemli hücum kozu Visca gibi 2021'e kadar sözleşmesi olan 30 yaşındaki başarılı file bekçisinin takımdan ayrılma talebi bulunmuyor.

Sakatlığı nedeniyle Kasımpaşa ve Akhisar maçlarında takımdaki yerini alamayan Gael Clichy de kadroda tutulacak. Turuncu-lacivertliler, Abdullah Avcı'nın savunmada en çok güvendiği isimlerden olan Fransız sol bekle en az 2 sezon daha devam etmeyi planlıyor.

Medipol Başakşehir'de talipleri olan üç oyuncu ise gözden çıkarıldı. Aurelien Chedjou, Gökhan İnler ve Mevlüt Erdinç'in kendilerine gelen teklifleri değerlendirmeye aldıkları ve büyük olasılıkla takımdan ayrılacakları aktarıldı.


Volkan Babacan, Abdullah Avcı, Edin Visca, Spor

Kaynak: Skorer

HABER YORUMLARI
20.02.2020 22:03:40