17 Şubat 2017, 14:56

Efsane Kaleci Buffon, Galatasaray Teknik Direktörü Tudor'a Başarılar Diledi

Juventus'un efsane kalecisi Gianluigi Buffon, Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'a başarılar diledi, "Galatasaray'ı takip etmek için artık bir nedenim daha var." dedi.

Juventus ve  İtalya Milli Takımı'nın kaptanı efsane kaleci  Gianluigi Buffon, eski takım arkadaşı  Galatasaray'ın yeni hocası Igor Tudor'a başarılar diledi. Buffon, "Tudor'un yanındayım, artık  Galatasaray'ı takip etmem için çok sıkı bir nedenim var" dedi.

"SAKATLANMASA UZUN VE MÜKEMMEL BİR KARİYERİ OLURDU"

Uzun yıllar  Juventus'ta aynı formayı terlettiği Tudor'la ilgili Bein Sports'a tespitlerde bulunan 39 yaşındaki  Gianluigi Buffon, "Igor mükemmel bir oyuncu. Çok büyük bir taktik zekası var. Hep en iyisini yapar. Fizik olarak mükemmeldi. Büyük bir karaktere sahip. Bizim takım zincirimizin en önemli parçalarından biriydi. Şanssızdı. Çok sakatlandı. Sakatlanmasa uzun ve mükemmel bir kariyeri olurdu.

"GALATASARAY'I TAKİP ETMEK İÇİN ARTIK BİR NEDENİM DAHA VAR"

Ona buradan büyük bir mesajım var. Bizim Igor'a çok büyük şans diliyorum.  Galatasaray'ı takip etmek için artık bir nedenim daha var. Bastır Igor! Bütün  Juventus kulübü senin arkanda" diye konuştu.

17 Şubat 2017 Cuma 14:56