11.06.2014 17:41

Eğitimde Kalite Yönetimi Birincisi Sincan

Eğitimde Kalite Yönetimi Birincisi Sincan

Sincan, Ankara’nın parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Sincan, Ankara'nın parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Modern konutları, dev rekreasyon alanları, meydanları, parkları ile Ankara'nın göz bebeği haline gelen Sincan, eğitimde de birinci oldu. Mili Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen "Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi" yarışmasında birinci olan Hacı Bektaş-ı Veli Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr.Mustafa Tunayalnız bırakmadı. Ödül törenine katılan Başkan Tuna, başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilere plaket takdim etti.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen " Eğitimde Kalite Yönetimi Sistemi" yarışmasında Sincan ve Ankara 1.si olan Hacı Bektaş-ı Veli Ortaokulunda ödül töreni yapıldı. Ödül töreninde öğretmen ve öğrencilerin heyecanına ortak olan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, eğitimin önemine dikkat çekti,TürkiyeFinalisti olarak Sincan'ı temsil edecek olan okula başarılar diledi.

Ödül törenine; Sincan Kaymakamı Salim Demir, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Sincan İlçe Milli Eğitim MüdürüAdem Solmaz, Şube Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

EĞİTİMDE YILDIZ SİNCAN

Çok sayıda öğretmen ve öğrencinin ödüllendirildiği törende; eğitimin önemine vurgu yapıldı. Gelecek nesillere daha bilinçli ve bilgili yetiştirmek için çalışmaya devam edeceklerini belirten Okul Müdürü Kenan Daş, emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Daş, yardım ve desteklerinden dolayı

Sincan Kaymakamı Salim Demir, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz'a çiçek de takdim etti.

Sincan'ı Türkiye genelinde de temsil edecek olan Hacı Bektaş-ı Veli Ortaokulu Müdürü Kenan Daş; "Gürül gürül yağmurlar çöldeki tek tük olan bitkilere değil, omuz omuza kenetlenmiş ormanlara yağar. Biz de bu ödülü Sincan Kaymakamlığı, Sincan Belediyesi, Sincan İlçeMilli Eğitim Müdürlüğü, Sincan Hacı Bektaş-ı Veli Ortaokulu'nun tüm öğretmenleri ve öğrencilerinin omuz omuza sımsıkı bir şekilde kenetlenmesi sayesinden aldık. Hepsine çok teşekkür ederim. Bizden yardımlarını esirgemeyen ve her zaman bizim yanımızda olan Sincan Kaymakamı Salim Demir'e, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna'ya ve Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz'a öğretmenlerim ve öğrencilerim adına tekrar teşekkür ederim" dedi. - ANKARA
Kaynak: İHA
Hacı Bektaş,Mustafa Tuna,Sincan,Yerel